ulka

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ulka

 • Ranga
  Początkujący
 1. Mamy zamiar kupić mieszkanie w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Przejrzeliśmy już kilkanaście ofert- na https://luksusowemieszkania.pl/apartamenty-...sprzedaz/krakow mieszkania wyglądają całkiem nieźle. Jednak póki co nie podjęliśmy ostatecznej decyzji- musimy jeszcze obejrzeć kilka mieszkań.
 2. Nie przepadamy za nowoczesnymi obrazami z marketów- chcemy czegoś lepszego do naszego domu. Widzieliśmy na: http://desa.pl/ że w naszym mieście organizowane są aukcje obrazów. Wybierzemy się tam i spróbujemy coś kupić.
 3. No właśnie gdzie znaleźć dobrego fachowca? Szukamy elektryka do wykonania instalacji w naszym domu. Znaleźliśmy jakąś ofertę na http://www.elektrykawarie-krakow.pl/ jednak nie znamy opinii na jego temat. Pomożecie?
 4. Jesteśmy w trakcie projektowania nowego domu. Znajomy zachęca nas do zainstalowania rekuperatora. Na http://thesslagreen.com/ przeczytaliśmy, że rekuperator odzyskuje ciepło i ogranicza koszty ogrzewania. Czy zdecydowalibyście się na takie rozwiązanie?
 5. Nieruchomości pozwalają w poważniejsze tematy, a same magazyny są głównie przejmowane pod konkretną działalność, nie dla papierków.
 6. My również zastanawiamy się nad wymianą wanny na prysznic. Sporo wzorów kabin znaleźliśmy na: http://www.sanit-express.pl/lazienka/kabin...iny-prysznicowe Mamy jednak pewien problem- nie wiemy na co zwrócić uwagę przy zakupie kabiny. Pomożecie?
 7. Babci zawsze ciężko jest kupić jakiś prezent- babcia zawsze mówi, że wszystko ma i niczego nie potrzebuję. Jednak warto się postarać, by sprawić babci przyjemność. Może kup jej ręczniki z fajnym haftem? Na http://giftmania.com.pl/ widziałam kilka takich ręczników. Ręczniki zawsze się przydadzą ;)
 8. Wybudowaliśmy halę produkcyjną dla naszej firmy. Prowadzimy firmę produkcyjno- uługową. Niektóre części produkujemy sami, elementy grzejne najczęściej znajdujemy na: https://www.zamac.pl/en/content/21-ele Firma jest rozwija, idzie nam coraz lepiej.
 9. ulka

  Konferencja

  Za miesiąc będziemy przeprowadzać konferencję w naszej firmie. Mamy w swojej siedzibie dość sporą salę i tam zorganizujemy tę konferencję. Niestety w sali nie ma sprzętu- podobno na: http://www.konferental.pl/ można wynająć taki sprzęt.
 10. Właśnie remontujemy dom i większość materiałów zamawiamy przez internet. Część materiałów wiedzieliśmy na: http://budujmy.eu/, pozostałe znaleźliśmy na allegro. W sieci materiały są dużo tańsze- kupowanie w lokalnych sklepach nie ma żadnego sensu.
 11. Rynku nie zrozumiesz, ale pewnie ma to jakieś uzasadnienie. Nie twierdzę, że pomysł jest dobry, ja rownież bym przejmował, tym bardziej, że przy aktualnej ilości dostępnych nieruchomości wiadome jest, że te przejęcia będą możlie na dobrych warunkach.
 12. Mamy puste mieszkanie i chcemy go wynająć. Czytaliśmy, że są firmy, (przykład: https://integrummanagement.pl/) które zajmują się wynajmem mieszkania. Dla wielu wynajmujących przygotowanie mieszkania i ściąganie należności jest problemem- dlatego właśnie można to zlecić firmie. Pewnie zdecydujemy się na to- nie chcemy walczyć z najemcami.
 13. W Biskupinie byliśmy na Warsztatach Wigilijnych. Zabraliśmy tam grupę dzieci ze szkoły. Dzieci były bardzo zadowolone- podobały im się opowieści o tradycjach wigilijnych. Za rok zabierzemy tam kolejną grupę.
 14. U mnie góruje allegro. Z innych stron nie korzystam. Allegro jest sprawdzone, więc nie chcę zmieniać sklepu.
 15. Oczywiście, że tak. Przecież przyjście pod wpływem jest nieodpowiedzialne i od razu powinno skutkować zwolnieniem.