Figaro

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Figaro

• Ranga
    Początkujący
  1. Myślę, ze jak najbardziej. Grunt, żeby ktoś kliknął na like'a, a wtedy i tak będzie dostawal co jakis czas przypomnienie o różnych ofertach z zalajkowanej strony. Działa jak najbardziej i nie jest tak bezbożnie nachalne, jak wwalanie reklamy na wszelkie możliwe strony internetowe.
  2. Ukończenie studiów a posiadanie smykałki do biznesu to dwie zupełnie różne sprawy.
  3. A nie lepiej wziąć w leasing nowy samochód? Tak mi się przynajmniej wydaje, że nowe auta opłaca się brać w leasing dużo bardziej niż używane. Później taki samochód też będzie Ci łatwiej sprzedać po dobrej cenie. W końcu leasing jest tańszy od kredytu, więc tym bardziej obstawiałbym nówkę zamiast używanego. U mnie w firmie wybór padł na auto jakim jest mazda 3 - bez zastanowienia wziąłem nowy samochód. Po prostu wolałem skorzystać z oferty leasingodawcy, niż z kredytu bankowego, który nieźle mógłby mnie podkopać finansowo...
  4. Figaro

Wasze samochody

U mnie aktualnym autem jest nowa mazda 3 i pozwoliłem sobie na nią tylko i wyłącznie dlatego, że mogłem ją wziąć w leasing na firmę. Inaczej chyba bym nie uciułał, żeby ją kupić. Wszystko na szczęście się zmieniło, gdy założyłem swoją działalność. Teraz grunt, żeby to wszystko spłacić. :P
  5. Jasne, ze bez prania tapicerki nie obędzie się. Ba! Nawet jedno pranie może okazać się niewystarczające, a osoby niepalące od razu poczują smród fajek.
  6. A moim zdaniem nie trzeba szukać po internecie. Znajdzie się coś fajnego w pierwszej lepszej galerii handlowej, w której są sklepy z bielizną. ;)