labtn

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O labtn

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Profile Information

 • Location
  Array

Ostatnio na profilu byli

2338 wyświetleń profilu
 1. Pewnie jak zwykle wina leży gdzieś pośrodku, czyli zarówno nauczyciele jak i sami uczniowie się do tego przyczyniają. Prawda jest jednak niestety taka, że nawet najlepszy nauczyciel nie przekona do nauki kogoś, kto sam tego nie chce. Nauka zaś, nigdy nie będzie ciekawa dla tego, kto jej nie rozumie. Ale żeby cokolwiek zrozumieć trzeba cierpliwości i systematyczności, a efekt co gorsza nigdy nie jest natychmiastowy. Stąd może powstawać wrażenie, że nauka jest nudna.
 2. Jeżeli działalność wymaga przetwarzania danych osobowych, to warto rozeznać się, czy nie podlega ustawie o ochronie danych osobowych. Wiele jest bowiem kwestii, na które należy zwrócić uwagę, a których istnienia można nawet nie być świadomym. Na przykład, samo ustawienie stanowisk pracy, gdy będzie nieprawidłowe, może łamać ustawę. Warto więc w tym celu zapoznać się z treścią ustawy lub skonsultować z kompetentnym prawnikiem.
 3. Zobaczymy, czas to pokaże. Nie ulega natomiast wątpliwości, że utrata prawa jazdy jest dość sporym kłopotem. Całkiem więc możliwe, że nieuchronność tej formy kary przyniesie akurat korzystne rezultaty.
 4. labtn

  Badanie PET-CT

  Z punktu widzenia pacjenta badanie przebiega praktycznie tak samo jak przy zwykłej tomografii komputerowej z kontrastem. Dostaje się najpierw zastrzyk z radiofarmaceutykiem, potem czeka trochę w odizolowanym pomieszczeniu i wreszcie kładzie się w tomografie, który robi odpowiednie zdjęcia. Nie ma się w sumie czego obawiać :-)
 5. Moim zdaniem należy w tej kwestii działać niezwykle ostrożnie, delikatnie i w bardzo przemyślany sposób. Wydaje mi się bowiem, że zwykłe reklamowe smsy/mmsy są dla odbiorców, łagodnie mówiąc, irytujące.
 6. labtn

  Wiek emerytalny

  Słuszne spostrzeżenie, choć księgowa nie jest tutaj najlepszym przykładem. Księgowe często mają poważne problemy z kręgosłupem, więc z dużym prawdopodobieństwem, podobnie jak górnicy, mogą również nie dotrwać do emerytury.
 7. Może tu będę dość naiwny, ale tak na chłopski rozum czyż nie wydaje się oczywiste, że najbardziej skuteczne powinny być te firmy, które same siebie wysoko wypozycjonowały. Zatem wyniki googla w zakresie zapytań o pozycjonowanie mówią wiele o firmach, które się tym zajmują. No chyba, że tradycyjnie szewc bez butów chodzi :-)
 8. Darmowe konto na początek, gdy ktoś zaczyna, to nie jest chyba taki zły pomysł. Można spokojnie rozeznać jakość usługi, a potem w zależności od stopnia zadowolenia wykupić wersję płatną lub zmienić dostawcę :)
 9. Moim zdaniem po przerobieniu kursów warto też nabyć jakiejś praktyki. Nic tak nie zbliża do zostania specjalistą jak samodzielne napisanie sporej liczby wszelkiego rodzaju aplikacji i programików, nawet tak tylko do szuflady :)
 10. Witam, Pod jakim adresem działa owa wyszukiwarka?
 11. Witam, Na głównej stronie w pozycji "O nas" wkradła się literówka w słowie "przedsiębiorsców". Powodzenia i pozdrawiam ;)