Anna25

Użytkownik
  • Zawartość

272
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

2 obserwujących

O Anna25

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

11774 wyświetleń profilu
  1. Anna25

dom

Ja też mam tylko mieszkanie, ale jakoś tak nie wyobrażam sobie nas w domu. Zamiast co roku wydawać krocie na przykład na ogrzewanie domu, wolę je zainwestować w remontowanie, czy upiększanie mieszkania, coraz bardziej nowoczesne sprzęty, czy drobiazgi, które sprawiają przyjemność. Teraz mam pomysł, żeby wyremontować kuchnię, wymienić piekarnik na coś nowoczesnego, jak Candy, zmienić trochę wystrój salonu, może zamówić nową kanapę. Czyli zawsze coś do zrobienia!
  2. Anna25

Nowy dom

My nie planujemy nowego domu, nawet mieszkania nie chcemy póki co zmieniać, ale za to jest plan na remont i poważniejsze inwestycje wyposażenie. Oczywiście ja zajmuję się wyszukiwaniem sprzętu do kuchni, to dla mnie największa frajda, kiedy planuję, jak będzie wyglądała moja nowa kuchnia. Jestem na etapie wyboru piekarnika właśnie i mam upatrzony model Watch&Touch Candy, wyposażony w panel dotykowy i kamerę. I zanim kupię, chciałabym się Was podpytać - czy ma ktoś ten piekarnik w domu? Korzystacie z tych wszystkich funkcji, jakie posiada?
  3. Jak skutecznie kontrolować czas pracy pracowników i jak dokładnie go ewidencjonować? Co proponujecie?
  4. Szukam producentów czujek przeciwpożarowych, wszelkich systemów sygnalizacji pożarowej. Kogo polecacie?
  5. Szukam sklepów w sieci, w których znajdę asortyment do wyposażenia lokalu gastronomicznego. Podrzućcie, proszę, jakieś namiary.
  6. Szukam notariusza w Bielsku-Białej do spisania umowy darowizny. Nie znam tego miasta, będę tam tylko służbowo w tym celu. Kogo możecie polecić?
  7. Ja wybrałaby się do dobrego sklepu adg, gdzie porównasz kilka różnych modeli, a obsługa na pewno doradzi Ci tę najlepszą opcję. Ja tak zrobiłam właśnie ostatnio, bo planuję wymienić piekarnik i znalazłam świetny model Watch&Touch od Candy. Ma panel dotykowy na froncie ze zintegrowaną kamerą w środku, dzięki której widać na bieżąco, jak piecze się danie. Jest dobrze zaprojektowany, dobrze wykończony z dbałością o detale.
  8. Szukamy firmy, sklepu, gdzie uzyskam fachową pomoc w doborze sprzętu nagłośniającego do klubu. Najlepiej kogoś na Śląsku. Mój brat planuje otworzyć klub/dyskotekę z restauracją, dlatego szukam kogoś, kto stworzy profesjonalny projekt nagłośnienia, pomoże w doborze sprzętu, ewentualnie go dostarczy. Ktoś? Coś?
  9. Weterynarz zalecił nam przejście na karmę dla psów z nadwagą. Którą z takich karm możecie polecić? Tutaj: https://www.maxandmrau.pl/product-pol-706-Purina-Pro-Plan-Optiweight-Adult-Light-Sterilised-14-kg.html znalazłam produkt premium, który planuję zamówić. Czy ktoś z Was podaje ją swojemu czworonogowi? Jest zadowolony?
  10. Niedługo mija termin rozliczenia podatku i złożenia deklaracji PIT. Nie lubię tego momentu, ale warto pamiętać, na przykład o tym: https://faktura.pl/prawo-dla-przedsiebiorcy/jaka-jest-kara-za-niezlozenie-zeznania-pit-w-terminie , że złożenie deklaracji po terminie to brak możliwości przekazania 1% podatku an szczytny cel! A to tylko jedna z kar, z którymi musimy się liczyć, jeśli nie zmieścimy się w czasie. Pamiętacie, kiedy mija termin?
  11. Anna25

Kamerzysta

Jeśli nie masz opcji rekomendacji wśród rodziny czy znajomych proponuję zerknąć tu: http://www.filmy-wesele.pl/Katowice,miasto,videofilmowanie.html , na portal, który jest bazą osób, profesjonalistów, zajmujących się filmowaniem ślubów i wesel. To, co jest fajne to fakt, że od razu jest podana cena za usługę, więc możesz dopasować wykonawcę do posiadanego czy planowanego budżetu. Poza tym, każdy w opisie z reguły umieszcza informację o sprzęcie, na którym pracuje, a oferta wzbogacona jest o portfolio, które możesz przejrzeć. No i na koniec - masz możliwość filtrowania wyników, zatem to też usprawnia poszukiwania!
  12. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy samochodowej, bo rozwijamy naszą małą rodzinną firmę.Tutaj jest spory wybór: https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podpor ... y-153.html .Mam dylemat jednak, czy wziąć taką z plandeką, czy wystarczy bez. Która będzie bardziej praktyczna?Czy te plandeki są bardzo wytrzymałe?
  13. A brałeś pod uwagę konkurencję aso? Czy w Twojej okolicy nie ma po prostu żadnego warsztatu, stąd taki pomysł? Jeśli już ruszycie z biznesem to warto też od początku zbudować sobie sieć dostawców części, jak ten sklep: https://unitrailer.pl/product-pol-43-Blotnik-do-przyczep-samochodowych-metalowy13-Unitrailer.html , w którym zamówisz mniej popularne, niż samochodowe, części do przyczep samochodowych. Jeśli wyspecjalizujesz się w jakimś kierunku, mogą to być właśnie naprawy przyczep, to gwarantuję Ci, że zapotrzebowanie na Twoje usługi poszybuje w górę, bo każdy mechanik potrafi mniej więcej "podreperować" samochód, ale nie każdy jest specjalistą właśnie w tego typu, konkretnych naprawach, jak przyczepy samochodowe.
  14. Gdybym dostała gotówkę to już mam plan, na co wydałabym ją w mgnieniu oka. Upatrzyłam sobie meble włoskie do salonu , które muszę mieć! Jak nie teraz, to za chwilę! Następna okazja na taki prezent, np. od męża, w marcu, na urodziny! Musze tylko powoli przygotować grunt. Jakie pomysły na to, żeby mu zasugerować, co uszczęśliwiłoby mnie na wiosnę?