patrycja.kaczmarek

Użytkownik
  • Zawartość

32
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O patrycja.kaczmarek

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

3145 wyświetleń profilu
  1. Oczywiście, że warto! Popieram Marisa. No i widać wtedy, że firma "żyje" 🙂
  2. ja polecam pojeach na Seszele, nawet mozna znaleźc dobra oferte last minute, jak tutaj http://www.um24.pl/last-minute/seszele bylam tam wlasnie w tym roku i bardzo mi sie to miejsce podobało, oprócz samego miejsca podoba mi sie to jak to biuro dziala, wszystko zorganizowane tak jak byc powinno dlatego mysle ze kazdy bylby zadowolony z takiego wyjazdu
  3. Hej, pisze pracę dyplomową i zastanawiam się co sądzicie o miejscach do coworkingu takie jak to http://ideaplace.pl/pl ? Podkreslam ze to nie chodzi mi o opinie na temat tego konkretnego miejsca tylko miejsc takich jak Ideaplace. Czy są potrzebne? A moze wrecz jest ich za malo? Bede wdzieczna za jesli podzielicie sie ze mna swoimi doświadczeniami
  4. Sukienka to dobry pomysł, ale czsem może być problem, kiedy się nie zna rozmiaru. Dlatego ja zwykle stawiam na coś z biżuterii albo dodatków, szczególnie szale i torebki. Sprawdzam jednak najpierw, czy może sa jakieś roabaty, tutaj można https://zrabatowani.pl/. No i zwykle coś dostaję.
  5. To raczej normalne że nie spłącanie swoich zobowiązań niestety wiąże się z przykrymi konsekwencjami, takimi jak. np egzekucje komornicze itp... Jednak polecam się nie załamywać i poczytać trochę w necie o tym jak pozbyć się długów, bo z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, proszę o tym pamiętać! Pozdrawiam :)
  6. Wydaje mi się, że nie ma potrzeby korzystania z usług takiej firmy, jeśli masz nakaz egzekucji komorniczej, nie mają przeciez uprawnień do działania ramię w ramię z komornikiem. Co innego, jeśli chciałbyś polubownie załatwić sprawę - wtedy dobrze skontaktować się z firmą obsługującą wierzytelności - taka jak kruk czy ta z podanego przez Ciebie linka.
  7. Pytanie mam do Was. Czym właściwie jest leasing w przypadku pracowników? Widziałam taką opcję dla przedsiębiorców - http://polandworkforce.com/leasing-pracowniczy/ i zastanawiam się, czy warto z niej korzystać? Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam
  8. Tak jak tutaj ktoś już wspomniał ciężko jest ze sprawami dotyczącymi mobbingu, jednak nie zgodzę się z tym aby powstrzymywać się przed procesem bo “wizerunek”. Bez przesady, w takim przypadku każdy pracodawca mógłby się czuć bezkarny, musimy się szanować. Choć oczywiście (polak mądry po szkodzie) najlepiej jest zapamiętać aby przed zaczynaniem pracy w kolejnym to miejscu zrobić pewien research taki jak sprawdzenie przedsiębiorcy na forach opiniotwórczych czy nawet Rejestrze Długów, tak prewencyjnie ;)
  9. również korzystam z różnych źródeł zanim ostatecznie zdecyduję się na kredyt, oprócz tego jaka jest wysokość opłat czy prowizji warto również zorientować się na ile pozwala nam nasza wiarygodność kredytowa. Nie możemy liczyć na duży kredyt jeśli wcześniej popadliśmy w długi i własnie próbujemy je spłacać a przy tym często spóźniamy się z ratami. Jednak ludzie o tym zapominają i często negatywnie wypowiadają się o takim banku zamiast trochę rozejrzeć się po rynku finansowym i zaobserwować jakie są powszechne warunki przyznawania kredytów i ich spłat
  10. Ja bym na Twoim miejscu (lub miejscu znajomego) sprawdzała polecane firmy – jeszcze przed nawiązaniem współpracy - poprzez coś takiego jak wywiadownia gospodarcza, dowiesz się wszystkich interesujących danych finansowych, strukturalnych i nie tylko. Warto też wiedzieć czy firma z którą zamierzamy współpracować jest zadłużona czy nie, zweryfikować jej sytuacje i płynność finansową a nie kierować się tylko poleceniami osób ktorych nie znasz :)
  11. Hmmm.... A nie lepiej skorzystać z kompleksowej oferty od GPS Guardiana? Wtedy mamy przynajmniej pewność, że wszystko będzie działać tak jak należy. Ich system pozwala nie tylko na lokalizację, ale na monitoring eksploatacji samochodu oraz kontrolę zużycia paliwa.
  12. Cześć, ma ktoś jakieś pomysły na obniżenie kosztów w przedsiębiorstwie? Nadmienię tylko, że jest to firma transportowa, a więc głównie będę szukała propozycji w obszarze dotyczącym logistyki... Z tego co zdążyłam sobie szybko sprawdzić na stronie http://www.gpsguardian.pl, to bardzo popularny staje się monitoring gps. Pozwala on nie tylko na lokalizację pojazdów, ale również na kontrolę pracowników (czy nie zbaczają z trasy, czy nie odlewają paliwa), a także na generowanie raportów, które są pomocne w ustaleniu przyczyn (np. zbyt wysoka prędkość, zły moment obrotowy)... Myślicie, że taki monitoring to dobry pomysł? Czy lepiej jednak zainwestować w coś innego, poszukać innych rozwiązań?
  13. Jak to zwykle mówi mój znajomy, prowadzenie biznesu bez korzystania z usług firmy windykacyjnej jest ciężkie, bo nieuczciwych kontrahentów jest bardzo wiele. Ja polecam zapoznać się z ofertami firm zajmujących się odzyskiwaniem długów i podpisaniem umowy z jedną z nich, prowadzenie biznesu stanie się łatwiejsze i mniej stresujące, a inni zaczną spłacać swoje wierzytelności wobec nas.
  14. Dobrą opcją może być połączenie usługi wirtualnego biura (dla osób, które są zainteresowane taką usługą, np. w freelancerzy) z obsługą księgową i prawną. Warto poczytać bo można dzięki temu naprawdę sensownie obniżyć sobie koszty. A wiadomo że są one w Polsce niemałe i chyba nieprędko się to zmieni :)
  15. Czasami trudno wymyślić ciekawy sposób na reklamę produktu, który z samej swojej natury nie jest zbyt ciekawy. Np. jak zareklamować coś, czego w gruncie rzeczy niewiele osób potrzebuje? Nie jest to proste zadanie, ale można wykorzystać wzory z zachodu jak zwykle :) Czyli np. stworzyć jakieś przydatne poradniki i wskazówki dla użytkowników tego produktu i w ten sposób skojarzyć ich z marką. Jak według was jest najlepsza metoda na reklamę swojej firmy?