mate-x

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mate-x

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    http://internetuje.pl
  1. Mimo wszystko podstawa w dzisiejszych czasach to dobra strona internetowa, do tego pozycjonowanie i myślę że twoja firma ma szanse zaistnieć :)
  2. Może napisz więcej szczegółów? Jak duży ma być lokal itd zbyt wiele zmiennych by jednoznacznie to stwierdzić.
  3. Wg mnie to doskonałe wyjście, jeżeli przy tym dziewczyna będzie robić to co lubi to maluje się niezła perspektywa :) Może zawsze nawiązać współpracę z fotografami czy studiami zapewniającymi obsługę filmową wesel. Trzeba jednak pamiętać ze dobra marketing to podstawa, a w szczególności marketing internetowy w dzisiejszch czasach, dla tego osobiście zalecam skorzystanie z usług kogoś w tym zakresie kto zajmie się np pozycjonowaniem internetuje.pl . Jeżeli dobrze się będzie w tym czuła to może nawet szkolić następnych czy organizować kursy.
  4. Zgaszam się z kolegami powyżej, tylko Wodpress, mnóstwo wtyczek, dziesiątki jak nie setki deweloperów którzy pracują nad tym CMS, według mnie bezkonkurencyjny dla powstających jak grzyby po deszczy cms tworzonych przez każdą osobę osobna -a na które chyba ostanio jest moda :huh:
  5. A ja jednak zalecałbym założenie oddzielnego konta bankowego dla transakcji firmy, ja założyłem osobne i nie załuję, koszty obsługi konta nie są jakieś kosmiczne a i wygoda większa bo mamy rozdzielone konto osobiste i firmowe.
  6. Moim zdaniem jeżeli ktoś studiuje z pasji to nawet po tych stosunkach międzynarodowych sobie da rade. No ale jeżeli ktoś studiuje bo rodzice mu kazali i nie miał na co iśc to niestety...
  7. Wszystko ma swoje plusy i minusy, etat to większe bezpieczeństwo i stałość, natomiast firma większe możliwości i większe zarobki pod warunkiem że ma się niezły pomysł. Każdy musi zdecydować indywidualnie.
  8. Żadna zmiana nigdy nie jest łatwa, ale czasem warto się przemóc.
  9. Ja polecam, sam zainwestowałem w mieszkanie pod wynajem i nie narzekam :)
  10. A według mnie średnio działają takie gadżety reklamowe, no ale cóż.. każdy ma swoją opinię.
  11. Na pewno będą mniejszcze jeżeli posiadasz 40% wkładu własnego. A co do kredytu to coź, jeżeli to jest dla ciebie to gdzieś mieszkać trzeba, nie biorąc kredytu zostaje ci wynajem na który też wykładasz pieniądze tyle że za niego płacisz do końca życia.
  12. Zgadzam się, u nas jest jeszcze inna mentalność ale powoli się to zmienia, na szczęście ;)