Comence

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Comence

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Co do umieszczania w katalogach jesli nie przyniesie Ci to żadnego wiekszego zysku to lepiej tego nie robić gdy chcesz współpracować z firmą SEO gdyż oni mogą za Ciebie wybrać takie katalogi czy bazy firm w których dobrze jest sie pokazać
  2. Spróbuj pokazać komuś że może z tobą zarobić, że warto z Tobą współpracować i podjedź do niego maluchem :D myślę że nie murze mówić więcej. Ogromne znaczenie ma to jak sie prezentujesz i to nie tyczy tylko samochodu ale również ubiory a to całość składa się na Twój wizerunek
  3. A zarabianie poprzez wypełnianie ankiet albo czytanie maili? słyszał ktos o takich propozycjach?
  4. Są różne rodzaje spółek jawna,cywilna itp. ale na jaką należało by się zdecydować czy zna ktoś jakiś dokładny "poradnik" żeby mozna było się zapoznać ze wszytskimi informacjami na ten temat?
  5. Ja korzystam z wordpressa. wydaje mi się bardziej intuicyjny niż joomla. ale ogólnie to polecam własne autorskie CMS bo jednak na popularne skrypty często sa ataki i jeśli jest słabo zabezpieczony to mozna miec troche kłopotów. a co do samej storny internetowej to jednak jeśli chodzi o naprawde profesjonalna strone internetową to polecałbym jednak zaufać firmie która ma w tym doświadczenie i wie co robi. Tworzenie samemu strony nie da takich efektów jesli ktos sie na tym nie znam. choćby sama optymalizacja strony to są rzeczy o ktorych zwykły laik nigdy nie słyszał. może stworzyc witryne optycznie tzn. dostosowac wygląd do tego co mu sie podoba ale backend zostawiłbym profesjonalnej firmie
  6. Inwestowanie w mieszkania jest o tyle trudne że zawsze chcesz je sprzedać z zyskiem a sprzedać mieszkanie nie jest tak łatwo nie raz trzeba zejść z ceny albo poporstu długo czekac. są lepsze pomysły na inwestycje