lama1980

Użytkownik
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O lama1980

 • Ranga
  Zaawansowany

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. Ciekawą opcją dla ludzi przyjeżdżających do Polski z zamiarem osiedlenia się na stałe, jest internetowa nauka właśnie tego języka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoły <a href=" https://www.pol-langua.pl/">Pol-Langua</a>.
 2. Dokładnie. Ale trzeba wiedzieć jak i gdzie reklamować swoje produkty lub usługi.
 3. Ja też nie słyszałem o takiej formie dekoracji.
 4. Ja pracuje zdalnie z domu, więc biuro mam w domu. Raz żona sprząta ale najczęściej ja sam 😀
 5. Jak ma się wygodnie pracować, to nie ma co liczyć każdej złotówki. Wygodna postawa podczas np. pracy przy komputerze, odbija się na naszym zdrowiu.
 6. Jak dla mnie to regulują to przepisy bezpieczeństwa. ______________________________________________________ http://szkoleniebhp.com.pl/oferta/szkolenia-bhp/
 7. Ja zbieram większą ilość pustych tonerów i dzwonię do firmy ADASO. Oni szybko i sprawnie pozbywają się problemu, ________________________________________ www.adaso.pl
 8. Nie ma zmiłuj. Jak cie złapią to niestety kara i to nie mała.
 9. Pracuję zdalnie i takie szkolenie musiałem przejść.
 10. My postawiliśmy na http://aimart.pl/filmpromocyjny.html film promocyjny i wyszło znakomicie.
 11. lama1980

  Oferta pracy

  Na jakim poziomie trzeba umieć język angielski. Na jak długo będzie podpisana umowa? Bardzo ciekawa oferta pracy, ale chciałbym wiedzieć coś więcej.
 12. Gdzie można przejść szkolenie z rozwoju osobistego? Szukałem takich szkoleń, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego. Proszę o jakieś rady.
 13. Osoba kierująca budową musi mieć specjalne szkolenia bhp i musi świetnie znać się na tym. Praca na budowie jest niebezpieczna, i trzeba umieć przewidzieć pewne rzeczy.
 14. Masz rację sam87, z pewnością się przydadzą. Najlepiej jednak sprawdzą się w jakichś firmach, nawet dopiero startujących.
 15. Też tak sądzę :) Na reklamę w mediach tradycyjnych, w tym na film promocyjny, mogą sobie pozwolić firmy, które już mają stabilną sytuację na rynku i mogą na to przeznaczyć finanse.