mirabellka

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mirabellka

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Świetny pomysł z tymi naleśnikami :) Już zrobiłam się głodna ;) Tylko muszą być naprawdę dobre i najlepiej nie takie, które każdy może sobie zrobić w domu. Powodzenia!
  2. Tak jak Szary Polak też nic nie wyniosłam z nauki metodą Callana. Ale generalnie szkoła językowa to zawsze dobry pomysł. Ludzie wciąż chcą się uczyć, próbują nowych metod. Tylko trzeba ich przekonać, że to akurat Twoja szkoła ich czegoś nauczy :)
  3. Odpowiem Ci jako klientka - wolę jednak apteki stacjonarne. Są wszędzie, jest tam wszystko, czego potrzebuję no i nie muszę czekać, kiedy lekarstwa potrzebne mi są na już. Po prostu idę i kupuję. Chorzy raczej nie mają czasu na wyszukiwanie leków w internecie, czekanie na przesyłkę itd. Ale może to tylko moje zdanie?
  4. Każdy sklep sportowy. Najlepiej stacjonarny, żeby można było buty przymierzyć, sprawdzić, jak się w nich czuje.
  5. Też uważam, że pionowe rolety to bardzo dobry pomysł do biura. Eleganckie, klasyczne i praktyczne.
  6. Kiedyś było coś takiego jak książka telefoniczna, brało się książkę danego miasta i szukało pod nazwą "Ślusarze". A teraz pytanie na forum?
  7. Dobry pomysł, zwłaszcza jeśli będziesz mieć dobrą, naprawdę dobrą pizze.
  8. Pomysł świetny, ale musisz sporo zainwestować. Jeśli mieszkanie nad morzem jest tanie, to znaczy że coś jest z nim nie tak - może miejsce, może wykonanie... Poza tym lepiej, żebyś był na miejscu, jeśli wynajmujesz takie mieszkanie turystom - pańskie oko konia tuczy.
  9. Mam zbyt małą firmę, żeby organizować wyjazdy integracyjne, ale mysle, że ludzkie traktowanie pracownika, godziwe zarobki, premie uznaniowe to bardzo dobra motywacja. Poza tym osoba, którą zatrudniasz, musi też lubić swoje zajęcie. Bo jeśli zgłosi się do Ciebie z przypadku, to możesz zapomnieć o dobrej pracy. Bo jak np. może leczyć zwierzęta osoba, która zweirząt nie lubi? I żadne premie i pizze tu nie pomogą...
  10. Możesz też spróbować przez bank, w którym masz konto. Teraz chyba większość banków oferuje opcje maklera giełdowego.
  11. Ja też nie wierzę w łatwy zarobek. Gdyby to było takie proste wszyscy bylibysmy teraz milionerami albo i lepiej...