darencja

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O darencja

• Ranga
    Początkujący
  1. Ciekawe jedzenie, czyli??? Do kawy to ja bym jakieś słodkości sprzedawała :) Może ciacha dobre, albo desery :)
  2. Z moich obserwacji wynika, że fryzjer zawsze sie utrzyma :) U mojej ciotki w małym miasteczku na dwóćh ulicach jest z 6 fryzjerów i kazdy nieźle prosperuje, ma własnych klientów.
  3. O proszę co ja widzę Trans Hall :D Fajnie, fajnie :) Wynajmowałam od nich namiot przez ponad 6 miesięcy. Mogę zdecydowanie polecić. Jeśli ktoś z Trans Hall to czyta , to pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki wielkie za pozytywną współpracę! :)
  4. Co najlepiej motywuje? KASA :D hehe serio, kasa i dobra atmosfera w robocie najlepiej motywują :)
  5. Nocleg w W-wie to nie problem załatwić. A szkolenie zawsze można połączyć z jakimiś atrakcjami, np. gokarty, ognisko, a może kulig? Teraz sezon będzie na to :)
  6. Złoto, jak każdy surowiec kiedyś musi się wyczerpać :)
  7. Myślę, że najbardziej renomowane będą studia na Uniwersytecie Warszawskim. Ale w Warszawie są też prywatne uczelnie o profilu administracyjnym. Może ktoś coś podpowie... Chociaż ja uważam, że państwowa uczelnia to państwowa. Pracodawcy zwracają uwagę na takie rzeczy.
  8. Szczerze mówiąc nie lubię robić konferencji w Warszawie, bo duże centra konferencyjne zwykle znajdują się na obrzeżach, gdzie trudno dojechać, zaś w centrum ceny wynajmu sal zabijają. Dlatego też ostatnio firmowe sympozjum organizowaliśmy pod Warszawą. Znaleźliśmy urocze miejsce – hotel Chabrowy Dworek, położony jakieś 30km od Warszawy, gdzie nawet z dojazdem dla uczestników wyszło nam taniej niż w centrum stolicy. Do tego po konferencji można było wypocząć w pięknych okolicznościach przyrody. Myślę, że moja firma nie będzie już organizować nic w Warszawie… ;)
  9. Ja po pracy muszę się całkowicie oderwać. Na szczęście nie mam telefonu służbowego i nie muszę po pracy rozmawiać z klientami. Najlepiej relaksuję się biorąc gorącą kąpiel. Lubię też poczytać dobrą książkę leżąc pod kocem z kubkiem gorącej herbaty :)
  10. Myślę, że warto uczyć już dzieci jak rozdysponować kasę. Maluchy dostają kieszonkowe wiec warto nauczyć je jak oszczędzać jeśli chcą sobie coś kupić lub jak wydawać kasę, w sensie że nie wszystko od razu :D
  11. dzięki za poradę, też nie mam pojecia skąd to się bierze, pasy mają ok 4 miesięcy, więc wydaje mi się że przy średnio częstym użyciu nie powinny się tak szybko niszczyć. przedzwonię do tej firmy, w sumie to teraz skojarzyłam, że obiła mi się o uszy, spytam co się da z tym moim fantem zrobić, mam nadzieję, że obędzie się bez skomplikowanych napraw i dużych kosztów.
  12. Hmm Każdy lubi co innego. Nigdy nad Bałtykiem zimą nie byłam, ale być może też jest całkiem fajnie. Choć dla mnie generalnie wyjazdy zimą odpadają, bo gdy sypie śnieg to ja wolę w ciepłym domu siedzieć niż gdzieś chodzić/ jeździć.
  13. Moim zdaniem najlepiej zaopatrzeć się w Ikei. Tanio i całkiem nieźle, a przecież skoro to kuchnia firmowa to luksusów nie potrzeba.
  14. POdczas przerwy najlepiej iść coś zjeść lub skoczyć po kawę. :)
  15. witajcie. przez swoje skąpstwo mam teraz problem. otóż zaoszczędziłam na pasach transportujących w mojej firmie i teraz ciągle coś się z nimi dzieje. ostatnio na jednym zrobiło się spore pęknięcie. nie wiem czy można to jakoś naprawić czy trzeba wymienić cały pas? może znajdzie się wśród was ktoś, kto zna się na tym i podpowie co z tym fantem zrobić.