esmeralda098

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O esmeralda098

• Ranga
    Początkujący
  1. Faktycznie mieszkanie pod wynajem dla studentów jest pewniejszą inwestycją. Bez wątpienia nie można tu mówić o "słabszym" sezonie, chętni będą co roku a w wakacje kiedy studenci wyjeżdżają napewno znajdą się turyści którzy chętnie wynajmą na jakiś czas mieszkanko.
  2. Ja nie jestem fanką takich imprez. Jeżeli ze znajomymi z pracy chcę się spotkać po pracy to nie potrzebuję do tego imprezy pracowniczej. Co innego pracownicze wigilie i tego typu sprawy.
  3. Nie zgadzam się z tym że restauracja w każdym przypadku jest opłacalnym biznesem dużo zależy od położenia i charakteru. Ja jednak marzę o własnej kawiarni połączonej z kwiaciarnią. Może i odważny i nietypowy pomysł ale możliwy. Słyszałam że już istnieje jeden taki lokal.
  4. Coraz więcej dziś na rynku firm zajmujących się świadczeniem usług wielu firmom. Faktycznie może to przynieść korzyści firmie korzystającej z takich usług. Całkiem rozsądne wydaje się zlecenie jakiegoś zadania profesjonalnym ludziom zamiast zatrudnianie takiej osoby na stałe co wiąże się z zapewnieniem jej całego socjalu itd.
  5. Nie tylko na język angielski jest teraz popyt. Tak naprawdę angielski jest teraz tak popularny, że jesgo znajomość już nie jest atutem a podstawą. Doceniana jest za to znajomość takich języków jak rosyjski, niemiecki, języki skandynawskie również są bardzo pożądane na rynku.