Korneliusz

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Korneliusz

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Dzisiejsza młodzież jest dosyć wymagająca i chyba najlepiej w dzisiejsze czasy wpisuje się elektronika i nowe technologie. Ja na Twoim miejscu wybrałabym tablet, np. https://www.maxelektro.pl/rtv/tablety/table...hite-1928.html- jest to prezent z którego każdy się ucieszy, pod warunkiem że już nie posiada.
 2. U Nas w łazience na 5+ spisał się podwieszany sufit. Sam wykonałem konstrukcję z płyty karton gipsowej i zamontowałem taśmę LED - nie jest to wcale takie trudne. Trzeba jedynie wiedzieć jak ciąć i łączyć ze sobą taśmę ( Ja korzystałem ze strony http://www.emi-led.pl/content/153-jak-ciac...aczyc-tasme-led) Efekt moim zdaniem jest niepowtarzalny. Sufit tworzy klimat który sprzyja relaksowi w wannie.
 3. Ja obecnie jestem na etapie testowania programu do wystawiania faktury online: https://biuro24.pl/ Poleciła mi go koleżanka, jak na razie bardzo fajnie się sprawdza. Dla każdego kto prowadzi własną działalność jest to bardzo duże ułatwienie. Prawdopodobnie zostanę przy nim na dłużej.
 4. Jaka dzielnica Warszawy Cie interesuje? Masz jakieś szczególne wymagania co do osiedla? Ja mieszkam na Ursynowie, na osiedlu które ma swojego zarządcę. Nie zamieniłbym takiego rozwiązania na żadne inne, zarządca ma swoje obowiązki, którymi my nie musimy się martwić ( m.in dbanie o czystość osiedla, sprawdzanie stanu technicznego budynku i wiele innych, możesz poczytać na stronie http://www.lemmonhouse.pl/oferta/zarzadzanie.html ) Jest to o wiele bardziej komfortowe niż mieszkanie na osiedlu pozostawionym samym sobie bez dobrej organizacji.
 5. W takiej sytuacji możesz ubiegać się nie tylko o zwrot kosztów leczenia ale również odszkodowanie za szkody w pojeździe: http://www.mk-finanse.pl/oferta/odszkodowa...zkody-rzeczowe/ Ja uważam, że warto zwrócić się pomoc - nadzieja na dostanie odszkodowania zawsze istnieje. Należy jedynie skompletować potrzebną dokumentację i uzbroić się w cierpliwość. Powodzenia!
 6. Cześć, Mój brat szuka jakiejś dobrej firmy, która pomoże mu otrzymać odszkodowanie za błąd medyczny. Czytaliśmy już trochę o firmie MK-Finanse na http://www.mk-finanse.pl/oferta/odszkodowa...bledy-medyczne/. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług i może powiedzieć coś więcej?
 7. W jakim wieku jest dziecko? Chyba najbardziej atrakcyjne i zarazem procentujące na przyszłość są obozy językowe dla dzieci, zobacz sobie: http://www.berlitz.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci My wysłaliśmy syna na obóz w zeszłe wakacje i wrócił bardzo zadowolony, mimo że jego angielski nie był rewelacyjny jak wyjeżdżał. Po powrocie rzeczywiście mówił o wiele lepiej. Już zapowiedział, że chce jechać w następny :)
 8. Korneliusz

  Rozwód

  Ze swojej strony możesz ofiarować swoje wsparcie i przede wszystkim bezstronność. Resztą zajmie się adwokat, który jest bardzo dobrze przygotowany do swojej roli. Widzę, że wiele osób poleca konkretnych adwokatów - ja korzystałem z pomocy Pani Rity Miling z Konina - http://adwokat-miling.pl Począwszy od przygotowania pozwu do wsparcia podczas rozpraw. Na szczęście mam to już sobą i mogę rozpocząć nowe życie.
 9. Nawet jeżeli firma jest mała to uważam, że nawet dla siebie napisany biznesplam wcale nie zaszkodzi. Wręcz przeciwnie może pomóc, a dodatkowo myśląc o pracownikach i klientach można go połączyć z rozwiązaniem jakim jest program lojalnościowy dla klientów http://www.motivationdirect.pl/nasze-rozwi...-lojalnosciowe/. Z takim połączeniem można zacząć rozkręcac interes, a w razie problemów jest się kogo doradzić :)
 10. Pomysł to jedno a rozwijanie sie to drugie. Nie trzeba samemu się głowić jak sie reklamować, jakie szkolenia mogliby odbyć pracownicy itd. Od niedawna pojawiła się na rynku obsługa programu lojalnościowego, gdzie przydzielany zostaje project menager, który we wszytskim nam pomoże. Więcej info możecie znaleźć na : http://www.motivationdirect.pl/stworz-wlas...am/zarzadzanie/
 11. Blog dla maturzystów: http://pisanie-prac.pen.io/ Swego czasu bardzo chętnie go odwiedzałem jak przygotowywałem się do matury. Bardzo miło wspominam ten okres, na studiach już nie jest tak beztrosko. Myślę, że przyda się nie jednej osobie.
 12. Mam podobny dylemat ale różnica jest taka, że ja szukam fajnego miejsca nad morzem. Planuje w styczniu spędzić romantyczny weekendz dziewczyną i szukam hotelu ze SPA, basenem i wszelkimi wygodami. Myślicie, że Hilton Gdańsk to dobry pomysł ? Na stronie: http://www.hiltongdansk.pl wygląda bardzo imponująco. Bardzo proszę o opinie.
 13. To zależy czego oczekujesz. Napisanie pracy magisterskiej można zlecić, tylko ja na Twoim miejscu dokładnie określiłbym jej strukturę itp. Zobacz na tej stronie http://pisanie-prac.weebly.com/ - tutaj znajdziesz wszystkie wskazówki, co do pisania pracy. Ja sam napisałem plan, a resztę zleciłem zaufanemu serwisowi. Praca była napisania bardzo rzetelnie - obroniłem się na 4,5!
 14. Korneliusz

  Studia

  Dla niektórych ścieżka kształcenia jest klarowna z uwagi na kierunek studiów. Studia podyplomowe to świetna okazja żeby móc podnieść swoje kwalifikacje. Ja obecnie jestem na 5 roku studiów prawniczych w przyszłości chcę zdawać na aplikację radcowską i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Na razie powoli kompletuje informację oraz materiały (przydatna strona dla aplikantów https://aplikantprawa.wordpress.com/) Może Wy znacie podobne serwisy? Bardzo chętnie poczytam dodatkowe informacje.
 15. Sam interesowałem się tym tematem, ponieważ oprócz gospodarstwa domowego prowadzę własną działalność, która wymaga dużego poboru energii ( mini farma). W internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat rozwiązań dot. oszczędności energii. Jednym z nich jest optymalizacja napięcia- więcej: http://www.on-eco.pl/dla-biznesu/optymalizacja-napiecia/ Sam skorzystałem, według mnie oszczędność na poziomie 27% to sporo, szczególnie jeżeli chodzi o własną działalność.