Winiak

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Winiak

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

3678 wyświetleń profilu
  1. A moim inspiratorem jest Jakub Bączek. Coach, mentor, mówca motywacyjny, przedsiębiorca, inwestor. Jest super człowiekiem, który posiada ogromną wiedzę. Można odnaleźć go np. na YT i posłuchać jego kilku wykładów dostępnych w serwisie. Jakub jest to człowiek który nie tylko posiada ogromne doświadczenie teoretyczne i praktyczne. To co opowiada i mówi na Swoich wykładach, sam przeszedł, tworząc własne marki i firmy. Dlatego też (niestety) jego wykłady, indywidualne coachingi są dosyć drogie i nie wszystkich na to stać. Ale polecam zapoznać się z nim chociażby przez YT lub czytając jego książkę chociaż jedną lub słuchając jego DVD. Teraz mała reklama, strona firmy Jakuba: http://www.jakubbbaczek.pl/
  2. Jak najbardziej przykazania przydadzą się osobom, które dopiero zaczynają przygodę z biznesem a konkretniej handlem lub szerzej ujmując sprzedażą. Jakie aukcje przykuwają wzrok potencjalnych klientów? Dokładnie oddaje to pkt 3. Opis powinien być szczegółowy, ładnie wypunktowany, tak żeby zajął trochę więcej miejsca, niż nadzganie opisu w 3 linijkach. Zdjęcia najlepiej dodać i do aukcji i w tresci. Wiem z własnego doświadczenia, że lepiej przejrzeć zdjęcia w treści aukcji, nawet z jakimiś opisami tych zdjęć. Jeżeli jesteś osobą, która prowadzi własną działalność przy sprzedaży na allegro, zastanów się nad ciekawą i wpadającą w ucho nazwą. Warto zadbać również o własną stronę internetową a nawet pójdę dalej stowrzyć profile w social mediach i reklamować i tworzyć Swój brand. W sieci jest kilka sklepów online które nawet korzystają w połowie z dropshipping'u a w połowie mają jakiś mały magazyn lub sklep stacjonarny, ale i tak większość zamówień działa na zasadzie dropshipping'u. Te firmy zbudowały już tak mocny brand w sieci, że mogą czerpać z tytyułu prowadzenia firmy, spory zysk i inwestować w kolejne pomysły.
  3. Najlepsza inwestycja to inwestycja w nieruchomości (poza inwestycją w samego Siebie). Tak było, jest i będzie. I nie przesadzajmy że apartamenty nad morzem w blokach z rynku pierwotnego są tak bardzo drogie. Naturalnie, są droższe, ale ok. 20% względem dużych miast w centrum. Nowe apartamenty powstają w róznych miastach i mieścinach nadmorskim, z widokiem na morze i jest to bardzo atrakcyjne pod względem wynajmu krótkoterminowego. A jeżeli na osiedlu albo w bloku dodatkowo jest salon SPA&Welnness, to tylko szykować pieniądze i kupować. Kasa murowana przez większość roku.
  4. Tak jak wspomniał ivy7, zdjęcia i filmy z wykorzystaniem drona również stają się co raz to bardziej popularne. W szczególności, jeżeli takie usługi wykonuje profesjonalna firma. Moja firma oprócz wirtualnych spacerów zajmuje się produkcją i montażem teledysków oraz spotów i filmów reklamowych, w tym także z powietrza z wykorzystaniem bardzo profesjonalnego sprzętu do tego celu. W związku z tym że jesteśmy młodym zespołem, stawiającą "pierwsze kroki" w biznesie ale już z odpowiednim portfolio, mamy bardzo atrakcyjne promocje na nasze usługi. Także bez reklamy firmy na forum, zapraszam na PW a na pewno znajdziemy świetne rozwiązanie reklamy dla Waszych firm.
  5. Jeżeli prowadzisz pub, dyskotekę, restaurację, zakład fryzjerski, salon kosmetyczny, spa, hotel, motel, gościniec, salę weselną i inne obiekty usługowo-handlowe lub posiadasz sale konferencyjne, open space i inne lokale bądź powierzchnie na wynajem lub jeżeli jesteś właścicielem firmy budowlanej, agencji nieruchomości, salonu samochodowego i tym podobnych, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wyróżnij się wśród konkurencji i zdobądź większą ilość klientów! Chciałbym Ci zaproponować usługę wirtualnego spaceru. Zaproś klientów wirtualnie do swojego obiektu i pokaż im co masz do zaoferowania. Wirtualne spacery zdobywają co raz to większą popularność i być może za kilka lat będą one dostępne w każdej firmie. Więc bądź tym jednych z pierwszych w Swojej branży i wyróżnij się! Wykonamy dla Ciebie zdjęcia panoramiczne w 360 stopniach w jak najwyższej jakości. Jeżeli uważasz ze wirtualny spacer to za mało żeby skorzystać z mojej oferty, mam dla Ciebie dodatkowy prezent w ramach usługi. Od chwili w której wykonamy dla ciebie usługę, klienci będą mogli znaleźć Cię w nawigacjach na urządzeniach mobilnych z systemem Android wpisując jedynie nazwę Twojej firmy! Klienci muszą zapamiętać setki ulic przy których znajdują się firmy gdzie robią zakupy lub korzystają z usług, Ty możesz im to ułatwić. Wystarczy wpisanie nazwy Twojej firmy a system nawigacji automatycznie wyszuka najlepsza trasę dojazdu. Dodatkowo możesz skorzystać z innych usług mojej firmy. Wykonamy film i fotografie w najwyższej jakości. Zrobimy dla ciebie spot reklamowy. Zaprojektujemy wizytówki i ulotki. Stworzymy stronę internetową. Nawet zrobimy wirtualny spacer w twoim pojeździe! A co najważniejsze, dojedziemy w każde miejsce w Polsce a nawet i na świecie. Jeśli chcesz wyróżnić się z gęstego towarzystwa twoich konkurentów napisz prywatną wiadomość a ja podam Ci wszystkie szczegóły lub numer kontaktowy!