rysiek_mela

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rysiek_mela

• Ranga
    Początkujący
  1. Nie ma w tym reguły. Jedni czują się doskonale, inni z kolei nie bardzo sobie z tym radzą. Na pewno nie można brać sobie zbyt wiele na głowę od samego początku. Mnie w prowadzeniu księgowości wspiera od początku Księgowa z Biura Support z Poznania i chociaż w tym zakresie miałem pomoc. Reszta w moich rękach, ale jakoś idzie do przodu. ;)
  2. Moim zdaniem najlepiej skontakować sie z profesjonalnym projektantem. Ja tak zrobiłem remontując swoją kuchnię. W Leo Projekt przygotowali dla mnei kilka propozycji. Było w czym wybierać. :)
  3. Moja praca wymaga ode mnie codziennych kontaktów z klientami, dlatego też dobra prezencja jest bardzo ważna. Niestety palę papierosy, przez co mam dość szare/żółtawe zęby. Chciałbym przywrócić im naturalna biel, ale próbowałem używać past i powiem tak - szału nie ma. Możecie polecić dobrego stomatologa we Wrocławiu? Zależy mi na zabiegu wykonanym na wysokim poziomie.
  4. Wystarczy wejść na większość stron biur rachunkowych i poczytać - http://www.biurosupport.pl/oferta tutaj jest dośc sporo napisane na ten temat. :)
  5. Ja ostatnie dwa lata z rzędu byłem nad Bałtykiem w Rowach. Moja żona znalazła gdzieś w Internecie hotel Kormoran i jak mi go pokazała, to faktycznie wydał się interesujący. (Dodam, że nie zawsze ma do takich miejsc wyczucie ;) Bardzo spokojna okolica, blisko do morza, a do tego spa, basen i sauny na miejscu. Idealna lokalizacja na relaks lub aktywne spędzanie wakacji.
  6. Jak dla mnie też zdecydowanie Integra Consulting. Byłem na ich szkoleniu z Kaizen. Jak wyszedłem z tego spotkania, moje spojrzenie na świat, pracę, ludzi, życie codzienne zmieniło się o 180 stopni. Niby takie drobiazgi, o których każdy wie, jednak w ogóle z tej wiedzy nie korzystamy! Rewelacja.
  7. Zdecydowanie - próbuj! ;) Miałem okazję kilka razy zlecać nadruki w firmie Atemi i naprawdę dobrze się spisali. Przykładają dużą wagę do obsługi klienta i jakości oferowanych usług. Myślę, że to jest ich klucz do sukcesu ;)
  8. Jakiś czas temu zrobiłem małe rozeznanie. Najbliższe możliwe miejsce na zorganiozowanie takiego szkolenia jest oddalone o prawie 60 km. Rozpocząłem już remont budynku jednak mam problem z akustyką pomieszczenia. Muszę podobno najpierw odpowiednio wygłuszyć ściany specjalnymi gąbkami. Prawidłowe wyposażenie sal konferencyjnych musi mieć przecież dobrą akustykę oraz sprzęt. Co raz bardziej obawiam się że bez pomocy specjalisty się nie obędzie...
  9. Szukam fajnego miejsca w Wielkopolsce na zorganizowanie szkolenia z noclegiem. Ma ktoś jakieś sprawdzone niedrogie miejsca na takie coś?
  10. Poszukuję miejsca koło Konina bądź okolic Poznania, w którym można zorganizować szkolenie firmowe. Chciałbym, żeby to był jakiś fajny ośrodek szkoleniowy, gdzie można jednocześnie wiczorem zorganiozwać imprezę. Macie jakieś miejsca godne polecenia?
  11. Witam jestem nowy na forum i potrzebuję porady. Otóż mam plan przekształcenia dawnej sali weslnej na konferencyjną. Sala jest dość spora, więc pomyślałem że może to jest to. Oczywiście muszę ja toltalnie wyremontować i wyposażyć z czego jestem świadomy. Kluczową rolę odgrywa dobry sprzęt, który będzie potrzebny przy tego rodzaju imprezach. I tutaj pojawia się moje pytania. Nie wiem na co zwrócić uwagę. Czy ktoś z Was zajmował się czymś takim? Co brać pod uwagę? Wiem że istnieją takie firmy jak hdcinema, które zajmują się takimi realizacjami jednak z powodu dużych wydatków raczej jestem zmuszony wykonać wszystko sam... Myślicie że da radę? Prowadzi ktoś z Was taką salę? Trochę się już nakręciłem na ten biznes.
  12. Szukam porządnej i solidnej firmy z dobrymi cenami, która produkuje regały magazynowe oraz przenośniki z woj. Wielkopolskiego. Potrzebuje urządzić hale produkcyjną dla branży przemysłowej. Byłbym rówież wdzięczny jeżeli ktoś z Was podzielił się opiniami na temat firmy transmag z Bogucina. Zamówienie opiewa na wysoką sumę, więc chciałbym się doinformować. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  13. Moim zdaniem dawanie pieniędzy w prezencie to pójście na łątwiznę :P Ciężko jest trafić w gust dzisiejszych nastolatek jednak moim zdaniem warto jest się trochę wysilić i kupić coś od siebie. Tym bardziej jesli obdarowywyana osoba jest nam bliska. Takie przedmioty jak książku czy śmieszne koszulki zawsze będą świetnym prezentem dla młodzieży ;) Na stronie zobaczsam.pl można znaleźć na prawdę fajne pomysły na t-shirty, do tego dobra książka i prezent jak należy :)