Biznesik

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Biznesik

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam wszystkich! Jestem nowy na tym forum MamBiznes.pl i chciałem się z Wami podzielić spostrzeżeniami dotyczącymi działalności serwisu Money.pl w wyszukiwarce Google. Portal Money.pl jak przystało na dużego internetowego gracza promuje się w największej wyszukiwarce i nic w tym złego bo podobną działalność prowadzi miliony internautów, chcących reklamować się w sieci. Wątpliwości budzą jedynie niektóre sposoby tej promocji bo kto jak kto, ale serwis o takiej renomie chyba nie powinien stosować takich metod. Do rzeczy. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale oprócz adresu Money.pl serwis ma w posiadaniu jeszcze ponad 100 innych domen. Pod tymi adresami powstają strony, które praktycznie nie zawierają treści, a które można dość często odnaleźć wysoko w wyszukiwarce Google. Z tego co wiem to polityka Google jest taka, że tego rodzaju strony "widmo" są szybko banowane. W przypadku Money.pl nic jednak takiego się nie dzieje. Jestem laikiem i być może czegoś nie rozumiem, ale poniższe strony dla mnie są bezwartościowe. Czy taką działalność Google zaakceptuje dla każdego innego podmiotu czy tylko Money.pl jest uprzywilejowane? Zapraszam na poniższe "strony": dzialalnosc.pl domymaklerskie.pl formularzepodatkowe.pl formularzepit.pl indeksygieldowe.pl inwestycyjne.pl gospodarczy.pl informacjegospodarcze.pl kalkulatorplac.pl kalkulatorplacowy.pl kalkulatorpodatkowy.pl kalkulatorwalutowy.pl kalkulatoryonline.pl konto-osobiste.pl kredytkonsumpcyjny.pl kurswaluty.pl lokatybankowe.pl notowaniagieldowe.pl notowaniawalut.pl noweopony.pl pasazfin.pl polskagospodarka.pl porownaniefunduszy.pl porownaniekart.pl porownaniekont.pl porownanielokat.pl porownaniekredytow.pl porownaniepozyczek.pl porownanieubezpieczen.pl portalgospodarczy.pl posrednictwokredytowe.pl posrednikkredytowy.pl prawo-budowlane.pl prawogospodarcze.pl przelicznikwalut.pl przepisypodatkowe.pl rejestrdluznikow.pl rozliczeniapit.pl ryczalty.pl samochody24.com.pl serwisgieldowy.pl serwisnieruchomosci.pl serwisogloszeniowy.pl skarbowy.pl spolkigieldowe.pl system-partnerski.pl ubeczpieczeniesamochodu.pl umowaodzielo.pl wzoryumow.pl zakladaniefirmy.pl zarabianie-w-internecie.pl zarabianie-w-internecie.com.pl To by było na tyle. Na koniec gratuluję twórcom strony MamBiznes.pl bo takiego serwisu brakowało w polskiej sieci. Pozdrawiam! K.S.