Znudzony

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Znudzony

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Prowadzę przedsiębiorstwo produkcyjne, które, odpukać, prężnie się rozwija i obecnie zatrudniam już 350 osób, a są prognozy na to, że w ciągu tego roku pojawią się kolejne. Ostatnio znajomi rozmawiali o usłudze payroll, czyli outsourcingu kadr i płac. Nie powiem, znacznie ułatwiłoby to pracę. Poszukując informacji o tej ofercie trafiłem na stronę http://www.unit4.com/pl/payroll gdzie firma udostępnia zarówno usługi, jak i oprogramowanie, ale nadal mam pewne wątpliwości co do zasadności stosowania. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z payrollingiem i może powiedzieć więcej o tym, jak wygląda to w praktyce?
 2. Hej, czy ktoś z Was (firmy powyżej 300 osób) może się wypowiedzieć na temat wdrażania programów usprawniających firmę w kwestii kadr, płac? Warto postawić na outsourcing kadr i płac, który działa na takiej zasadzie jak jest to opisane chociażby na http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/outsourcing-kadr-i-plac ? Proszę o opinie i z góry dziękuję.
 3. Na programach nie znam się za to dobrze, ale w przedsiębiorstwie, w którym pracuję, zlecamy na zewnątrz wszystkie działania związane z naliczaniem wynagrodzeń. Może u Ciebie też by się to sprawdziło? Pod tym linkiem znajdziesz stronę firmy outsourcingowej, z której usług korzystamy: http://www.unit4.com/pl/payroll - możesz sprawdzić, czym dokładnie się zajmują. Wiem, że u nas to rozwiązanie działa, bo biznes jest duży i zatrudnia sporo osób, więc jeśli masz dużą lub średnią firmę, to może być dobry pomysł
 4. Witam, pracuję w dużej firmie, w dziale HR. Cały dział od dawna jest bardzo obłożony pracą i jakoś nikt nie potrafi znaleźć na to rozwiązania. Są zatrudniane nowe osoby, jednak z racji tego, że w całej firmie przybywa pracowników, niewiele to zmienia. Myślę więc o tym, żeby zaproponować w drożenie systemu HR. Mam już nawet swojego faworyta: firmę Unit4 i ich system TETA HR http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr natomiast przydałoby się zebrać kilka argumentów za taką inwestycją ? Możecie coś doradzić? Macie w swoich firmach tego typu oprogramowanie? Co ono daje, jakie są plusy?
 5. Zgadzam się z @monika_wp, że cena ma drugorzędne znaczenie. Dla mnie najważniejsze było, aby system był dopasowany do dużych firm, zależało mi też na outsourcingu kadr i płac. Zdecydowaliśmy się ostatecznie na oprogramowanie TETA HR http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr i różnicę było widać niemal natychmiast! Dużym plusem jest też dla mnie dostęp mobilny do systemu, mam wszystko pod ręką.
 6. Zgadzam się z @mice_girl – outsourcing kadr i płac to świetne rozwiązanie! My wprowadziliśmy to ponad rok temu i efekty były zauważalne niemal od razu. Mogę polecić oprogramowanie Unit 4 http://www.unit4.com/pl/payroll - to z niego korzystamy. O ile się orientuję jest to wprawdzie rozwiązanie dla średnich i dużych firm, jednak myślę, że warto o tym pomyśleć, kiedy chce się rozwinąć skrzydła.
 7. Witam, pracuję w dużej firmie i dostałam polecenie, aby znaleźć oprogramowanie outsourcingu kadr i płac. Zależy mi przede wszystkim na odciążeniu z płatności wynagrodzeń, ponieważ jest to bardzo czasochłonne i co miesiąc niemal blokuje cały dział, nie mamy czasu na nic innego. Kolejną kwestią jest oczywiście bezpieczeństwo danych. Zainteresowała mnie oferta Unit 4 http://www.unit4.com/pl/payroll jednak mam pytanie do osób, które zdecydowały się na takie rozwiązanie. Czy to jest na pewno bezpieczne? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi i sugestie.
 8. My zdecydowaliśmy się na teta hr od Unit 4 http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr . Może nie są najtańsi, ale na pewno można ich zaliczyć do jednej z lepszych firm oferujących rozwiązania IT dla średniego i dużego biznesu. Dla nas najważniejszy był elektroniczny obieg dokumentów, ale też – raporty. Na plus oceniam też interfejs, który jest przejrzysty i nie stwarza problemów w obsłudze. Ogólnie to już po kilku miesiącach od wdrożenia dało się zauważyć różnicę, więc naprawdę polecam zastanowić się nad odpowiednim systemem.
 9. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, ze takie rozwiązanie ma sens! Moja firma też długo „broniła” się przed nowoczesnością, ale w końcu udało mi się przekonać zarząd do zainwestowania w system wspierający HR. Nasz wybór padł na program TETA HR firmy Unit 4www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr . Działamy na nim już kilka miesięcy i nie mogę narzekać. Mam nadzieję, że szefostwo przekonało się, że warto zdecydować się na rozwój firmy, bo to nie tylko usprawnia pracę, ale też przekłada się na wzrost zysków.
 10. A może napiszesz coś więcej na temat swojej firmy? Trudno prawidłowo doradzić, jeśli nie podajesz zbyt wielu szczegółów. Ale zgadzam się z moimi przedmówcami – oprogramowanie do zarządzania firmy sprawdza się w większości organizacji. Najbardziej rozwiniętym jest na dzień dzisiejszy system klasy ERP i jeśli faktycznie chcesz usprawnić procesy zachodzące w firmie to lepiej zainwestować w narzędzie tego typu. Dopilnuj jednak, by faktycznie kupić rozwiązanie, które będzie korzystne w Twojej firmie. Osobiście polecam Teta ERP. Poczytać o możesz o nim tutaj: http://www.unit4.com/pl/produkty/erp .
 11. U nas świetnie sprawdziła się teta web (tu szczegóły: http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-web ). Usprawniła i przyspieszyła sporo procesów, a dużo zadań, które wcześniej trzeba było „klepać” każdego dnia, jest teraz zautomatyzowana. Do tego mamy jedną wspólną bazę dla zespołu hr, kadr i płac. Wystarczy zatem, że jedna z nas wpisze jakąś informację, a jest ona widoczna także dla reszty. Ponadto program, „pilnuje” terminów i reaguje, gdy dostrzega jakąś nieprawidłowość.
 12. Niewiele informacji podałeś. Proponuję zacząć od dobrej analizy tego, czego faktycznie potrzebujesz. Bez tego nie masz szans kupić takiego oprogramowania, jakie będzie potrzebne Twoim pracownikom. Najlepiej usiądź z kimś z zespołu i dowiedz się, jakie mają potrzeby i z czego najczęściej korzystają. Ewentualnie postaw na rozwiązanie z maksymalną ilością funkcji. W tej kategorii chyba najlepsza jest Teta HR. Tutaj możesz poczytać, co ona potrafi: http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr . Pozdrawiam
 13. Myślę, że outsourcing kadr i płac to najlepsze rozwiązanie dla większości firm. Jest przede wszystkim tańsze niż prowadzenie tego u siebie w firmie. Do tego wiesz, że rozliczenia prowadzą fachowcy i nie musisz się martwić, że przed naliczeniem wynagrodzeń ktoś zachorował. Co do zasady polecam doświadczone firmy, które obsłużyły już niejednego klienta. Osobiście mam zaufanie do Unit4: http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/outsourcing-kadr-i-plac i wszystkim znajomym też ich polecam.
 14. U nas świetnie sprawdza się Payroll od Unit4 (http://www.unit4.com/pl/payroll ). Współpraca przebiega bezproblemowo. Wszystko jest na czas i sporo nam to w firmie ułatwia. Generalnie nie wyobrażam sobie teraz, że miałoby to być robione u nas. Za dużo zachodu z tymi papierami i jeszcze nigdy nie jest człowiek pewien, czy wszystko sam prawidłowo zrobił. A tak to mamy firmę z dużym doświadczeniem, o której wiem, że zatrudnia profesjonalistów. I mi to pasuje.
 15. Faktycznie elektroniczny obieg dokumentów może wiele ułatwić w firmie. Zwłaszcza w takiej o rozproszonej strukturze organizacyjnej. Warto podejść do tego, jak do kwestii usprawnienia działalności przedsiębiorstwie i poszukać naprawdę dobrego oprogramowania. Nie raz słyszałem, że źle wdrożony i słaby system więcej popsuł niż naprawił w firmie. Osobiście polecam teta web (http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-web ) - firma zdecydowanie wie, co robi i wypuszcza na rynek świetne programy.