Przedsiębiorca_43

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Przedsiębiorca_43

 • Ranga
  Początkujący
 1. Na reklamę bannerową zwracam uwagę, gdy jest ciekawa - przyciąga wzrok. W innych przypadkach uważam jak poprzednicy - jest tego zdecydowanie za dużo. Moim zdaniem lepiej jest inwestować w funkcjonalne formy reklamy takie jak np. regały czy stojaki reklamowe http://www.emano.com.pl/ . Faktycznie, firmy coraz częściej wybierają reklamowanie się w sieci, uważam jednak, że najlepszym rozwiązaniem jest połączenie obu tych rozwiązań.
 2. Myślę, że wyjście na przeciw oczekiwaniom pracowników właśnie poprzez szkolenia, czy kursy to idealne rozwiązanie. Taka metoda pozwala nie tylko wzmocnić pozycję firmy, ale sami pracownicy poczują się docenieni. Jeśli chodzi o sam proces przeprowadzania takiego szkolenia, sporym zainteresowaniem cieszy się Learning Management System http://www.elearning.ideo.pl/moduly-platformy/ , który umożliwia przeprowadzenie kursów e-learningowych. Jest to dobre rozwiązanie dla pracowników, ponieważ mogą korzystać z platformy w dowolnym momencie.
 3. Sam zastanawiam się ale nad poszerzeniem własnej działalności o usługi hostingowe. Myślałem nad stworzeniem własnej serwerowni, zakupem sprzętu takiego jak szafy serwerowe tego typu http://www.agmar.com/szafy-serwerowe/ oraz innych potrzebnych sprzętów. Mam trochę środków + kredyt i myślę, że się uda. Na takie usługi zawsze jest zapotrzebowanie, więc jestem dobrej myśli.
 4. Do tej pory jeździłem sporadycznie, ale ostatnio coraz częściej myślę o zakupie ROMET Z150 z http://www.olsztyn.romet.pl/motoryzacja/motocykle/ . Może w tym roku w końcu się zdecyduje i przesiądę się z 4 kółek na 2 ;)
 5. Jak w temacie. Czy w waszych firmach korzystacie z usług faktoringowych? Takie rozwiązanie jest podobno coraz popularniejsze wśród firm. Z tego co czytałem na http://www.kuke-finance.pl/oferta/faktoring-odwrotny/ wynika, że nawet kontrahenci mają możliwość korzystania z usług faktoringu odwrotnego, gdzie faktor wchodzi w prawa właściciela danych należności. Później oczywiście klient musi spłacić swój dług. Takie rozwiązanie pozwala na stałość dostaw i kompleksową pomoc w zarządzaniu zobowiązaniami finansowymi. Jesteście za takim rozwiązaniem?
 6. W tamtym roku kilkukrotnie miałem spotkania biznesowe z klientami w Hotelu Iskra. Klient był zadowolony, ponieważ nie tylko mógł tam przenocować, ale także skosztować pysznych dań w ich restauracji. Z tego co się orientuje, można tam zorganizować również konferencje biznesowe. Na http://www.hoteliskra.pl/Sale-konferencyjne jest więcej informacji na ten temat. Dla mnie to była dobra opcja ze względu na lokalizację i ceny.
 7. A jeśli chodzi o składki ZUS - do 15 stycznia można składać wnioski o umorzenie zaległych z lat 1999-2009 (dotyczy to przedsiębiorców) . Czy ktoś z Was korzystał wypełniał już takie wnioski? Znalazłam informację na ten temat https://www.ppg24.pl/umorzenie-zaleglych-sk...ek-zus,215.html i zastanawiam się czy trzeba spełniać jakieś dodatkowe warunki?