NaszaM

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O NaszaM

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. NaszaM

Witam

Witam serdecznie, czy ktoś z Was odbywał może kiedykolwiek szkolenie bezpiecznej jazdy? Chciałbym się dowiedzieć czy rzeczywiście możemy się na nim wiele nauczyć. Chodzi mi głównie o fakt, aby jeździć na drodze o wiele pewniej niż dotychczas i nie mówię tutaj o sobie, tylko o swojej córce. Martwię się o nią i chciałbym, aby nauczyła się w końcu odpowiednio zachowywać podczas różnych sytuacji na drodze...
  2. My byliśmy na imprezie integracyjnej, a właściwie na wyjeździe, aż w Estonii :D Na stronie Crusar4Rally dostępny jest nawet filmik z tego wydarzenia ;)
  3. Cześć, ostatnio temat bezpiecznej i ekonomicznej jazdy jest coraz bardziej popularny. Wszytko to przez egzamin prawa jazdy, który od tego roku wymaga właśnie oszczędnej jazdy... Ale jak to jest z tą oszczędną jazdą? Z tego co piszą na Crusar4Rally wystarczy jeśli będziemy się stosować do: - wybierania najkrótszych tras, - nieprzekraczania prędkości, - zoptymalizowania momentu obrotowego, - kontroli pracy silnika na biegu jałowym, - hamowania silnikiem, - kontroli paliwa, a także wiele innych czynników, które są z reguły oczywiste... Istnieje więc potrzeba uczęszczania na lekcje, kursy w agencjach szkoleniowych? Czy lepiej jednak trenować samemu "na własnym podwórku"?
  4. Cześć, według Was możliwe jest zwiększenie motywacji wśród pracowników, imprezami integracyjnymi? Czy to jednak raczej mało realna opcja ? Pytam, ponieważ jedna z agencji eventowych - Crusar4Rally uważa, że takie spotkania są kluczem do zwiększenia zgrania zespołu, a także obrotów w przedsiębiorstwie. Wspólne wyjazdy, zabawy, integrują. Nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Ale w jakich odstępach czasowych powinny być one realizowane (nie chciałbym przedobrzyć)...
  5. Cześć, ostatnio zauważyłem, że sporo ludzi decyduje się na kursy z ekonomicznej jazdy. Popularne jest także szkolenie bezpiecznej jazdy. Z tego co widziałem, to wymagają nawet tego na kursach prawa jazdy :o Świat się zmienia, nie ma co... Ale pozytyw jest taki, że na drogach będzie o wiele bezpieczniej : )
  6. Imprezy oraz wyjazdy integracyjne dla firm są bardzo potrzebne w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki temu utrwalają się więzi pracowników, a jak wiadomo najważniejsze jest przecież wspólne dążenie do celów oraz spójność w zespole.
  7. Zajmują się u mnie obsługą kadr i płac. Wszystko jest tak jak należy
  8. Witam, ostatnio natrafiłem na ofertę Crusar4Rally dotyczącej imprez integracyjnych. Muszę przyznać, że ta kwestia bardzo u mnie kuleje... Niby mam tylko 7 pracowników, ale każdy jest dla siebie wilkiem. Postanowiłem więc, że zorganizujemy jakąś zabawę integracyjną. Jestem z Wrocławia, interesujemy się motoryzacją, więc nasz wybór padł na http://www.crusar4rally.eu/. Muszę przyznać, że bawiliśmy się naprawdę świetnie, każdy po wyjściu był zadowolony. Nawet niektórzy poszli jeszcze na piwo ;)
  9. Również witam serdecznie ;) ok, ciekawe zainteresowania, zawód. Na pewno się ktoś do Ciebie zgłosi ;)