zdrewna

Użytkownik
  • Zawartość

192
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O zdrewna

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

13249 wyświetleń profilu
  1. A co z budową magazynów? Czy znacie firmy, które zajmują się tym kompleksowo czy jednak są to firmy szukające podwykonawców? Bo wiem, że bardzo dobrze swoją pracę wykonują ludzie układający posadzki przemysłowe z zarembaposadzki.pl i ich często wynajmują firmy zewnętrzne do wykonania projektu. I pytanie czy na rynku jest firma, która wykona wszystko sama od projektu po postawienie.
  2. A mnie się właśnie wydaje, że rzadka. Wśród moich znajomych nikt nie miał z tym problemu (albo nie chce mówić) i przeważnie słyszę o tym tylko w telewizji. Natknęłam się jeszcze na artykuł, który opisuje hemoroidy objawy i leczenie i to w sumie tyle. Jednak jak są na to leki i cały czas się sprzedają to znaczy, że ludzie wstydzą się o tym mówić.
  3. Najlepiej kupować używane samochody i samemu doprowadzać je do perfekcji. Na przykład trafisz na samochód, gdzie nie działa klima to sam zdecyduj się na auto serwis naprawę klimatyzacji albo wymianę. Wtedy masz pewność, że jest nowa i przy okazji wiesz co zrobiłeś przy samochodzie.
  4. A od jak dawna działają na rynku?
  5. Tu chyba nikt z ich pomocy nie korzystał :(
  6. zdrewna

BiznesPlan

Bardzo fajnie opisane. Może pomóc wielu firmom.
  7. Niezbędny jest też większy budżet w zapasie gdybyśmy mieli wydać więcej niż zamierzamy.
  8. Chociaż mimo wszystko kredyt lepszy niż długoletni wynajem.
  9. No i dodatkowo warto mieć coś w zapasie, gdyby się nie udało.
  10. Pozycjonowanie na pewno plus jakaś reklama wizualna, czyli między innymi google street view. Takie zdjęcia możesz umieścić potem na swojej stronie co też będzie miało wpływ na jej widoczność w wyszukiwarce.
  11. Teraz jest taka pora roku, że ludzie raczej zastanawiają się jak wybrać ubiór nad morze i szukają takich ciuchów w sklepach. Zawsze dominowały w tym centra handlowe, ale coraz więcej osób przerzuca się na zakupy w internecie.