m_kowal

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O m_kowal

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja niedawno wróciłem z tygodniowego pobytu w Kormoranie w Rowach i już chcę tam wrócić! W tym roku pogoda nam wyjątkowo dopisała, ale w zeszłym roku jak byliśmy z żoną to pomimo pochmurnego nieba mieliśmy co robić. W każdej chwili można skorzystać z basenu hotelowego, jacuzzi czy sauny, ale największym udogodnieniem jest spa - zwłaszcza dla mojej żony ;) Czego chcieć więcej?
  2. Przyszedł mi ostatnio do głowy pomysł, żeby otworzyć własną firmę. Chciałbym oferować nadruki na różnych torbach i opakowaniach. Zainspirowała mnie do tego www.atemi.pl. Utrzymują się na rynku już ponad 20 lat i nadal dobrze im się powodzi. To chyba musi być dobry biznes?
  3. Ja uczestniczyłem w kilku szkoleniach organizowanych przez firmę Integra Consulting i muszę przyznać, że zrobiły na mnie duże wrażenie. Co prawda nie były to akurat szkolenia sprzedażowe, a menadżerskie, jednak z tego co się orientuję to sprzedażowe też organizują. Jeśli prowadzą je tak samo profesjonalni ludzie, to aż się boję pomyśleć o rezultatach sprzedaży. ;)
  4. Moim zdaniem na chwilę obecną przez Internet zamawia się niemal wszystko. Są też firmy, które zajmują się usługami przez Internet np. nadruki, wywoływanie zdjęć itp., choć ja jestem zdania, że takie zamówienie lepiej zobaczyć przed odbiorem. Ostatnio zamawiałem torby z nadrukiem w firmie Atemi i zanim zapłaciłem, miałem możliwość sprawdzenia jakości wykonania.
  5. Temat aktualny? Mogę podać namiary na firmę, która w dobrych cenach oferuje używane regały magazynowe.