karolgrzelak10

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O karolgrzelak10

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. Są przepisy bhp, które mówią, że w biurze musi być odpowiednia temperatura. I dlatego w niektórych zakładach potrzebna jest klimatyzacja. Pracownicy bhp powinni się tym zająć.
 2. Myślę, że jeśli nie masz zaufania do inwestora to nie powinienneś przedkładać mu swojego biznesplanu. Dobrze byłoby zabezpieczyć się prawnie przed taką kradzieżą.
 3. W każdej drukarni internetowej możesz zamówić dowolną liczbę ulotek. Najlepiej zamówić większą liczbę, bo można dostać zniżki.
 4. Dla zespołu weselnego pomyślcie o reklamie w formie filmu. Taki krótki filmik reklamowy, jest w stanie przekazać wszystkie najważniejsze informacje o usłudze. Film można umieścić na facebooku lub na youtube.
 5. Nowa nazwa Pro-zysk dużo lepiej brzmi, i idealnie oddaje charakter tej działalności. Bo rzeczywiście poprzednia nazwa PożyczkoPosiadacz, mogła wprowadzać potencjalnych klientów w błąd.
 6. Na pewno duży szyld przykuje uwagę przechodniów, dodatkową zaletą będzie umieszczenie oświetlwnia ledowego, tak żeby również wieczorami był dobrze widoczny. Potrzebny jest tylko dobry projekt graficzny.
 7. Parking musi być przedewszystkim solidny i twardy, który wytrzyma wiele lat pod naciskiem naporu samochodów. Zapewne bardzo ważne jest tutaj wcześniejsze przygotowanie gruntu i jego utwardzenie.