zeus1980

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O zeus1980

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Żona zapłaciła 500 zł i jest to opłata na rok. Ale była to jakaś promocja. Normalnie kosztuje wszystko 1000 zł rocznie.
  2. Współpracuję z mBankiem od dwóch lat i nigdy nie spotkały mnie z ich strony jakieś problemy czy niedopatrzenia (a w innych bankach przez dwa lata zdarzało mi się mieć mnóstwo problemów). Mbank ma przyjazny interfejs bardzo prosty w obsłudze, no i wiele ciekawych rozwiązań.
  3. Ostatnio moja żona zrobiła sobie sklep z odzieżą damską na platformie wix - dostajesz tam narzędzia do wykonania strony, hosting, domenę oraz reklamę na facebooku oraz adwordsy. To wszystko za całkiem nieduże pieniądze.
  4. Czy jakiś specjalista może mi powiedzieć czy za 1000 zł można wypozycjonować stronę w internecie?
  5. Sam korzystam z usług mBanku i jestem zadowolony. Przez dwa lata nie miałem z nimi żadnych problemów, więc jest to sukces (w PKO BP np. przez dwa miałem sporo różnych kłopotów). Poza tym polecam czytanie blogów o finansach i oszczędzaniu, gdyż tam można przeczytać naprawdę sporo fajnych rzeczy.