Mambo

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Mambo

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. ZAleży też od sędziego . Znam chyba dwa przypadki gdzie sędzia ,mimo obustronnej zdecydowanej chęci na rozwód, dał ok roku "na przemyślenie" a w drugim przypadku na podobny okres separacje .
 2. Tylko pytannie ile dokładnie kosztuje ten leasing 0% , bo trochę ciężko mi uwierzyć w takie cuda .
 3. Jeżeli chcesz zakupić w Internecie a raczej przez to służy do tego bardzo dobrze wyszukiwarka .Na pewno jest sporo tego typu firm i kazda coś będzie miała do zaproponowania a na takie ogólnikowe pytanie bardzo ciężko jest odpowiedzieć .
 4. Każdy chyba wie ,że trzeba czytać umowę tylko nie wiele osób to robi a jak już to czasami ciężko jest ją zrozumieć. Takim sposbem zostałem wrobiony po troszę na koszta z umową kompleksową na media TV, Internet . Żebym z całością się zapoznał musiałbym pośiwęcić na to co najmniej jeden dzień bo kartek a4 mam chyba ze 20 do tego i jeszcze odwołania od paragrafu do strony od strony do paragrafu. To samo dotyczy umów z pożyczkami . Niestety to klient jest na przegranejpozycji.
 5. Mogę polecić dobrą restarację ,też robią katering, a znajduje się pod Warszawą w Otwocku nazwa to Zalesin ,ceny nie najmniejsze ale jedzenie pychota.
 6. Niestety na pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi , zbyt wiele czynników wplywa na cenę np. maraka pojazdu ,rodzaj,wiek itd. itp. powiem nawet więcej żadne kalkulatory też nie przedstawią dobrej oferty ,pozostaje kontakt z pośrednikiem który ma w ofercie wiele towarzystw lub z każdą firmą samemu się kontatować.
 7. Nie jestem pewien ale możesz sprawdzić na stronie http://nmoney.com.pl ,osobiście nie prowadzę działalności a kiedyś u nich dostałem ,kwestia dopytania.
 8. Większość hoteli jest przygotowana na takiego klienta i te droższe tańsze i najtańsze .Wszystko zależy na ile osób i jaki budżet jest na ten cel przeznaczony.
 9. Trochę ciężka sprawa żeby przebić się z takimi produktami nie dość że jest tego pełno to i na początek ciężko będzie dostać dobre ceny u dostawców ,hurtowni. Chyba ,że działać na lokalnym rynku w sklepie stacjonarnym ale tu już trzeba sporo gotówki na zatowarowanie a i pewnie takich sklepów w okolicy kilka się znajdzie.
 10. Tak jak wszystko to i tego jest ale nie znaczy,że nie da się zarobić . Dobry pomysł na wypromowanie marki ,czas ,cierpliwość i powinno coś z tego wyjść .
 11. Można też zainwestować w fundusze przy odpowiedniej dywersyfikacji i długości zazwyczaj wychodzi korzystnie .