jakzarabiacpieniadze

Użytkownik
  • Zawartość

22
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jakzarabiacpieniadze

• Ranga
    Początkujący
  1. Trochę o domenach / hostingach tutaj. Ten podcast odpowiada na pytania odnośnie domen, sensu posiadania hostingu itd.
  2. Z FB korzystam do celów prywatnych, ale cenię również sobie możliwość dołączania do grup. Podrzucam te, które moim zdaniem są warte naszej uwagi, bo toczą się tam sensowne dyskusje, a ich administratorzy dbają o porządek: Grupa zarabianie offline / online Biznes online - wsparcie, motywacja (...) Rozmowy o startupach Społeczność startupów
  3. "Trochę" o zarabianiu na blogach znajdziecie tutaj: wpis jak zarabiać na blogach
  4. Chyba nie skłamię mówiąc, że praca w sprzedaży (z wynagrodzeniem prowizyjnym) wymaga odwagi i większość woli stabilny etat. Jednak przedsiębiorcy, zwłaszcza na początku swojej drogi, będą do tego zmuszeni. Jak robić to tak, aby sprzedawać ... bez sprzedaży? Można podrzucić własne pomysły, można też zainspirować się moją rozmową z Grzegorzem Miecznikowskim, który świetnie to ogarnął: PODCAST NT. SPRZEDAŻY BEZ SPRZEDAŻY
  5. Prowadzę konsultacje dla osób dopiero stawiających pierwsze kroki w zakresie własnej działalności gospodarczej. Więcej szczegółów można znaleźć na blogu, który prowadzę. > SZCZEGÓŁY KONSULTACJI <
  6. Kilka przydatnych na ten temat materiałów: - Podstawy e-commerce (podcast) - Wywiad z osobą zawodowo pomagającą sklepy zakładać
  7. Tajemnica tkwi w spółkach zoo. Więcej: JAK UNIKAĆ SKŁADEK ZUS? Jakie są wasze doświadczenia? Aktualnie posiadam takową spółkę. Więcej biurokracji i sporo ograniczeń, ale to kwestia tego komu na czym zależy. Jak wszystko ma swoje plusy i minusy.
  8. Odpowiedź zawarłem w tym gigantycznym wpisie, który na pewno nie zdołacie radę ogarnąć za pierwszym podejściem: KLIK JAK ZAŁOŻYĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ? Zawarłem tam wszystkie swoje dotychczasowe doświadczenia (a mam za sobą trzy firmy + jedną aktualną), więc czerpcie pełnymi garściami.
  9. Proszę do mnie śmiało pisać - myślę, że powinienem móc pomóc: mateusz.kiszlo@bpiconsulting.com.pl
  10. Szukam osób, które spłacają kredyt / kredyty w Alior Banku, nie mają statusu wypowiedzenia i nie mają komornika na głowie. Chciałbym połączyć siły w jednym z projektów. Więcej informacji w PW lub email: mateusz.kiszlo@bpiconsulting.com.pl
  11. Witam - moja godność Mateusz Kiszło i chciałbym z wami nawiązać współpracę. Zajmuję się czymś dość nietypowym, bo mam swoją wąską specjalizację i jest nią zmniejszanie rat kredytów. Nie kryje się za tym żadna konsolidacja, ale tajemnica tkwi w usuwaniu dla klienta obowiązkowego ubezpieczenia w kredycie. W dużym skrócie banki uniemożliwiają rezygnację dzięki odpowiedniej klauzuli w umowie pod groźbą wypowiedzenia. Zajęło to trochę czasu i konsultacji ze znajomym prawnikiem, ale potrafię to robić zupełnie bez szkody dla klienta. Prawda jest bowiem taka, że prawo stoi po stronie konsumenta, a ubezpieczenie w kredytach jest FATALNE. Aby się o tym przekonać wystarczy zapytać dowolnego agenta ubezpieczeniowego. Jest pełne wykluczeń i chroni WYŁĄCZNIE interes banku. W dodatku pozwala na dodatkowy zarobek (za sprzedaż polisy bank pobiera prowizję od współpracującej z nią firmy) i obejście w ten sposób maksymalnego RSO. Moje działania zmniejszają kapitał kredytu, a tym samym automatycznie bank zmuszony jest pomniejszyć ratę (począwszy od następnej). W rzadkich wypadkach zwraca całą kwotę przelewem na wskazane przez klienta konto. Jeśli na kredycie są opóźnienia to w pierwszej kolejności zwrot reguluje zaległość. Procedura wygląda następująco: 1) Klient się do nas zgłasza i analizuję jego dokumenty kredytowe 2) Jeśli uznamy, że zmniejszenie rat jest możliwe (odpowiednie zapisy w umowie i dużo innych czynników) informujemy klienta o prognozie. 3) Do klienta dojeżdża współpracująca z nami osoba, która udaje się z klientem do banku i pomaga sporządzić odpowiedni wniosek. 4) Nasze wynagrodzenie należne jest po fakcie, a oscyluje w okolicach 8% od zwrotu (za zwrócone 1000 złotych należne jest 80 złotych). W razie potrzeby możliwe jest rozłożenie tego na raty. Współpracujemy z pośrednikami finansowymi: + Nie zajmujemy się kredytami, ani niczym innym - nie nasza działka. + Zwiększamy klientom zdolność + Procent od naszego zarobku (25%) za telefon i uprzedzenie klienta + Proszę do mnie napisać, chętnie odpowiem na wszystkie pytania ;) tel. na stronie internetowej - prosiłbym tylko w pilnych przypadkach (osoby fizyczne), a pośredników zachęcam do rozmowy właśnie telefonicznej. mateusz.kiszlo@bpiconsulting.com.pl
  12. W odcinku podcastu rozmawiam z Grzegorzem Miecznikowskim, który na co dzień jest sales managerem Prowly. Uwiodły mnie, jako czytelnika, jego teksty na temat sprzedaży (prowadzi bloga pod tym adresem). Widząc jaką wiedzę posiada na ten temat uznałem, że koniecznie musimy się spotkać i porozmawiać. Efekt możecie ściągnąć: > ZAJRZYJ < PORUSZONE TEMATY: Jak sprzedawać, aby nie wydać ani złotówki? Czy czasopisma w wydaniu papierowym oraz blogerzy sprzedają? Czy warto mieć bliskie relacje z klientem? Wysyłanie newsletterów - czego unikać, a co robić? Czym są zimne telefony i jaka jest ich skuteczność?* Składanie ofert przez social media
  13. Bardzo dużo i praktycznie o zarabianiu na blogach powiedziałem tutaj: KLIK
  14. > KLIK < Nagrałem rozmowę z Danielem, który na codzień pomaga w pozyskiwaniu dotacji unijych. Poruszyliśmy następujące tematy: Kto może starać się o dofinansowanie Jak wygląda kwestia "papierkowa"? Kwestia wynagrodzenia doradcy Czego unikać na rynku dofinansowań unijnych? Miłego odsłuchu!
  15. Osoby zainteresowany proszone są o kontakt: mateusz.kiszlo@bpiconsulting.com.pl