maciej82

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maciej82

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jeśli chodzi o archiwizację dokumentów, to dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z systemu elektronicznego obiegu dokumentów. Przykładem takiego narzędzia jest m.in. Platforma Logito. Tutaj znajdziesz podstawowe informacje na jej temat - http://logitopl.blogspot.com/.
 2. A ja szukam dobrego sklepu z tanimi cześciami, co polecacie?
 3. Też szukam kogoś, kto zająłby się e-marketingiem - zależy mi na pozycjonowaniu mojej strony internetowej, kampanii AdWords i obecności w Social Media. Sam nie bardzo orientuję się w tym temacie, dlatego przydałaby mi się pomoc. Szukam firmy, w której mógłbym wykupić cały pakiet tych usług. Zrobiłem małe rozeznanie i zastanawiam się nad Ideo Sp. z o.o. Chcę wybrać tę firmę, bo oprócz oferowania usług e-marketingowych, Ideo Sp. z.o.o. to także Internet Software House, specjalizujący się w kompleksowych działaniach i rozwiązaniach internetowych - także może przy okazji zdecydowałbym się na odświeżenie strony www i instalację systemu CMS. Tutaj można o nich poczytać - http://www.ideo.pl/firma/o-nas/. Może korzystaliście już z ich usług?
 4. A jak jest w weekendy? Jeśli zrobię przelew w piątek, to trafi do odbiorcy w sobotę? rachunki bankowe mamy w różnych bankach
 5. Dołączę do wątku, bo też zastanawiam się nad przeniesieniem na inny hosting. Z obecnego nie jestem zadowolony, bo często są awarie, poza tym moja decyzja zbiega się w czasie z końcem umowy hostingowej, dlatego tym bardziej chciałbym znaleźć lepszą ofertę. Myślałem głównie o hostingu w Ideo Sp. z o.o., może ktoś z Was kojarzy tę firmę? Tutaj parę słów na jej temat - http://ideo.spruz.com/.
 6. maciej82

  Studia

  a jaki kierunek polecacie? jaki jest najbardziej rozwojowy i ceniony przez pracodawców?