kubkowa

Użytkownik
  • Zawartość

29
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kubkowa

• Ranga
    Początkujący
  1. Gdzie kupujecie telefony? W sklepach, czy może bierzecie je razem z abonamentem? Robił ktoś research, co bardziej się opłaca?
  2. Według mnie sam sklep to już za mało. My stawiamy na sklep + allegro, szczególnie że samo allegro nie jest drogie. Trzeba tylko pamietac, że aukcja na allegro też musi być atrakcyjna. Dużo osób zapomina o tym, stawia tylko na sklep. Dlatego ja polecam od razu tworząc aukcje postawić też na uatrakcyjnienie aukcji, a narzędzia do tego ja brałam z tą http://www.aukcjoner.pl/
  3. Ja swojemu szefowi też szukałam i wybrałam dla niego Best Western (kraków, opolska), Szef wrócił bardzo zadowolonu, a raczej jest dość mocno wymagający więc to chyba dobry wyznacznik.
  4. Kurcze, nie zazdroszczę sytuacji. A nie myśleliście o upadłosci konsumenckiej? http://www.antydlug.pl/ - zajrzyj sobie i poczytaj, może to byłoby rozwiązanie dla was.
  5. Chciałabym zacząć korzystać z kantorów internetowych bo widzę, że kursy są korzystniejsze niż w bankach, ale jednak jestem tradycjonalistką i zastanawiam się nad bezpieczeństwem takiej internetowej wymiany. Korzystacie z tego?
  6. To sprawdź sobie ceny w firmie PPUH Partner, moim zdaniem są przystępne i sama firma jest porządna, żadnych uszkodzeń towaru i opóźnień, polecam.
  7. Prowadzę firmę produkcyjną w Gdańsku i szukam firmy, która doradzi mi skutecznie w sprawie optymalizacji produkcji. Możecie kogoś polecić?
  8. Co sądzicie o szkoleniach dla swoich pracowników? Czy zdarzało wam się wysyłać pracowników na dodatkowe kursy i szkolenia? Np językowe?
  9. Według was gdzie najlepiej robić konferencję wraz z noclegiem w Krakowie? Mamy jeszcze trochę czasu na zaplanowanie tego i chciałabym poznać zdanie innych.
  10. Jasne, że jest potrzebny. Jesli obsługujesz duży biznes, prawdziwie i prężnie działającą restaurację to nie ma opcji żebyś zapisywał sobie rezerwacje np. na kartce. Booking Please jest najlepszym systemem na rynku. Wiadomo, różnym osobom mogą odpowiadać różne rzeczy, ale ja nie znam systemu który mi odpowiadałby bardziej niż Booking Please
  11. mogę ci ich polecic. prowadza mi zdalnie ksiegowosc i jestem z nich bardzo zadowolona. dokumentacje mozesz przeslac online i rozliczenie tez otrzymujesz elektronicznie. maja na stronie panel do ktorego sie logujesz i wszystko masz tam pod kontrolą :) do tego przydzielaja osobistego doradcę, z którym zawsze można się skonsultowac :)
  12. jest dużo ofert kredytów dla firm ze swojej strony mogę ideę polecić http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus a ich kredyt na start jest jednym z najlepszych jaki możesz mieć w przypadku rozkręcania firmy... przestudiuj dokłądnie warunki, żeby potem nie było że ktos namawia, bo kredyt jakby nie było to poważna decyzja, ale są kredyty i kredyty.... :D
  13. Czy ktoś z was korzysta regularnie z kantorów internetowych? Wyjeżdżam za niedługo za granicę i zawsze wymianiałam gotówkę w zwykłym kantorze, ale tym razem wolałabym mieć pieniądze na koncie i pomyślałam o takim rozwiązaniu. Polecacie czy to raczej mało opłacalne?
  14. tapeta tapetą. ale czy pomyślałeś już o dobrych meblach? bez tego to generalnie biuro będzie absolutnei nie do użycia. Po prostu meble z sieciówek po prostu nie nadają się do biura. Biurka się szybko kiwają przy intensywnym używaniu, fotele też się psują. Generalnie lepiej postawić na firmy, które prosukują meble typowo biurowe. Może classic meble? oni w warszawie działają i mam od nich meble i bardzo polecam. Stabilne, klasyczne i bardzo dobrze wyglądające