arekmozer

Użytkownik
  • Zawartość

67
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O arekmozer

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Do mojej poprzedniej wypowiedzi dodam, że może warto zorganizować wydarzenie, które będzie kojarzyć się z daną branżą.
  2. Olek94, dobrze mówisz :) Ja bym dodał jeszcze prowadzenie chociażby jednego profilu w mediach społecznościowych oraz np. bloga z poradami.
  3. Pewnie, taki filmik możesz wyświetlać na targach, spotkaniach promocyjnych, telebimach oraz udostępniać w mediach społecznościowych. Jak się klientom będzie dobrze kojarzył, to będą korzystać z usług.
  4. My stawiamy na udział w targach i sponsoringu. W Internecie, to Twitter i Facebook i blog z poradami.
  5. Nie spotkałem się z tym wśród znajomych, ale taki film musi być profesjonalnie wykonany (obraz, dźwięk) i oryginalnie ujmować temat ;)
  6. O, jak tu cicho ;) Ciekawe co się zmieniło w tej kwestii? Może warto zapraszać narzeczonych na próby, utworzyć fanpage na Facebooku.
  7. Udział w targach, wystawach sprzętu, artykuły sponsorowane w prasie.
  8. Jak dla mnie taki film reklamowy musi być dobrze nakręcony, muszą być odpowiednie dobrane osoby oraz taki film musi łapać za serce.
  9. Firmy kredytowe czekają tylko na okres świąteczny bo na kredytach i pożyczkach najbardziej zarabiają. Jest o wiele lepiej i bezpieczniej jest święta wyprawić skromniejsze.
  10. Najlepiej jest przejść się do sklepu sportowego. Nie ma to jak profesjonalne doradztwo.
  11. Z tego co wiem to obowiązkowe są szkolenia a nie kursy.
  12. Taki film promocyjny umieszczony w internecie to najlepsza reklama dla zespołu.
  13. W internecie znajdziesz kursów wszelkich masę, wystarczy poszukać.
  14. Praca zdalna to też praca jak każda inna i bhp obowiązuje tak samo.