arekmozer

Użytkownik
  • Zawartość

52
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O arekmozer

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. A może warto zainwestować w reklamę ambientową?
  2. Same kursy BHP nie zapewnią Ci tego stanowiska, ważne są też kwalifikacje i doświadczenie w tym kierunku.
  3. Sitodrukarz to podobno bardzo trudny i odpowiedzialny zawód. Bardzo ciekawy wywiad, który rozjaśnia ten zawód.
  4. Pewnie nie jest to łatwe, żeby tam zarejestrować firmę. Jakie warunki trzeba spełnić żeby wszytstko odbyło się w 100% legalnie?
  5. Na początek możesz pomyśleć o promocji w internecie, to nie jest droga forma reklamy, a bardzo skuteczna. Załóż stronę internetową i zacznij ją promować. Można to robić w mediach spolecznościowych i pozycjonując w google.
  6. Każda firma od bhp podejmie się takiego zadania, bo bhp jest obowiązkowe wszędzie. Warto szukać firm sprawdzonych i z dużym doświadczeniem, wtedy usługi będą na wysokim poziomie.
  7. Bardzo często można się natknąć na fałszywe opinie w internecie, które nie mają nic wspólnego z prawdą. W ten sposób dobrej firmie można zepsuć opinie, bo nikt nie może sprawdzić przez kogo była pisana. W takim przypadku zapytaj o radę doradcę prawnego.
  8. Na pewno są jakieś dofinansowania np. z urzędu pracy. Są one niewielkie, ale myślę że jak na taką inwestycje powinny wystarczyć. Są też środki z uni europejskiej, które pomagają rozwinąć firmę w wielu różnych dziedzinach. Jest dużo różnych programów z których mógłbyś skorzystać.
  9. Witajcie. Potrzebuje sprawdzonej i dobrej firmy szkoleniowej do przeprowadzenia szkoleń z zakresu bhp. Znacie takie firmy, które polecić możecie?
  10. Witajcie. W tym miejscu chciałbym zrobić taki plebiscyt na najbardziej denerwującą reklamę. Ja wiem, że wszystkie wyświetlone w nieodpowiednim czasie potrafią być denerwujące, ale piszemy o tej jednej jedynej.
  11. Ja pracuję zdalnie z domu i szkolenie z zakresu bhp musiałem przejść. Myślę, że jednak nie będzie innego wyjścia i będziesz musiał wysłać pracowników na szkolenia.
  12. Korzystam tylko jak jestem chory i nie mogę wyjść z domu.
  13. Witajcie. Wiem, że w każdej pracy wiedza, szkolenia czy kursy bhp są wymagane. Chciałem spytać czy jakieś zewnętrzne firmy przeprowadzające szkolenia z tego zakresu, jesteście w stanie polecić?
  14. Najlepiej wynająć do tego firmę zewnętrzną.
  15. Świetnie rozwinięty blog i umiejętnie prowadzony jest w stanie tyle zarobić.