Elsajmon

Użytkownik
  • Zawartość

29
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Elsajmon

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Ostatnio wszystko było wynajęte z powodu Festiwalu Opener. Bardzo popularne jest także Air Bnb, ludzie na całym świecie wynajmują mieszkania w ten sposób, szczególnie w miejscach turystycznych, jakim na pewno jest Trójmiato :)
  2. Bardzo dobry pomysł, jeśli chodzi o branżę hotelarską, internetowy system rezerwacji jest bardzo atrakcyjny dla klienta, a poza tym jest standardem na całym świecie, więc warto w niego zainwestować.
  3. A może ISO? Audyt systemów zarządzania ISO usprawnia znacząco działanie firmy na różnych płaszczyznach. System Zarządzania Jakością jest cieniony także przez inne firmy, więc wzrasta jej ranga na rynku międzynarodowym. Mógłbym napisać więcej w odniesieniu do konkretnej branży, ale z powodu braku tej wiadomości tylko zaznaczę temat i powiem, że warto się nim zainteresować.
  4. Uważam, że to dobry pomysł na biznes. Szczególnie, że w modzie jest minimalizm i styl życia "eko", a drewniane zabawki wpisują się w te trendy idealnie :)
  5. Zorientuj się w cennikach, podzwoń do drukarni w Twojej okolicy, czasem cennik bardzo się różnią :)
  6. Jeśli chodzi o tak szczegółowe informacje, może najlepiej zapytać u źródła :) I czy na pewno pijalnie Wedla funkcjonują na zasadzie franczyzy?
  7. Hurtownie fryzjerskie lub - możesz zgłosić się do przedstawiciela handlowego kosmetyków fryzjerskich. Często salony pracują tylko na jednej marce kosmetycznej - w ramach "partnera" salonu.
  8. Myślę, że to dobry pomysł - cały czas wzrasta chęć dbania o siebie, zarówno wśród kobiet i mężczyzn, więc chętni na korzystanie z usług kosmetyczki/kosmetologa zawsze się znajdzie. Najważniejsze to wysoka jakość świadczonych usług!
  9. Zrób badanie rynku i potrzeb mieszkańców - to chyba najprostsze rozwiązanie :)
  10. Raport oddziaływania na środowisko-cena takiej usługi jest wysoka? Czy ktoś wykonywał ostatnio raport oddziaływania na środowisko? Interesuje mnie informacje na temat kosztów. Możecie polecić mi jakieś firmy, które zajmują się przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji? Będę wdzięczny! Pozdrawiam :)
  11. w większych miastach to świetny pomysł!
  12. lekarze + wszystkie, gdzie musisz wypracować konkretne wyniki, np. sprzedaż itp.
  13. Bardzo modne, ale też owiane już złą sławą... Zastanowiłbym się na Twoim miejscu :)
  14. Myślę, że tak - tylko musiałabyś być naprawdę dobra. Kobiety korzystają z usług make up coraz częściej niż kiedyś. Owszem - na co dzień malują się same, ale na większe okazje wolą oddać się w ręce profesjonalisty. Miej na uwadze, że bardzo popularne w ostatnim czasie stały się salony mobilne - mogłabyś zacząć w ten sposób - dojeżdżając do klientek :)
  15. Mnie brakuje małych, osiedlowych sklepików z prawdziwym pieczywem, zdrowymi warzywami... Ale wiadomo - markety są konkurencyjne i takie sklepy upadają.