miranda99

Użytkownik
  • Zawartość

45
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O miranda99

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

3859 wyświetleń profilu
  1. A możesz pokazać swoje portfolio co zrobiłeś do tej pory :) ?
  2. Każda firma, która działa legalnie i jest wpisana do rejestru KNF musi badać zdolność kredytową klienta, a co za tym idzie sprawdzać go w bazie dłużników. Zgodnie z obowiązującym prawem firma pożyczkowa powinna pokazać klientowi (przed złożeniem wniosku) tak zwany formularz informacyjny. W jednym z punktów tego formularza wskazane jest które dokładnie bazy sprawdza firma.
  3. Blog na wfirma ciekawy. Jak ktoś prowadzi własną firmę to sporo wiedzy jak sobie radzić.
  4. Illy Expresso medium roast - najlepsza :D
  5. Według mnie przy małym budżecie lepiej robić to samemu. Support AdWords działa bardzo sprawnie, więc w razie problemów szybko pomogą.
  6. Większość osób korzysta z takich usług, bo e-commerce rozwija się w Polsce w zawrotnym tempie. Sama branża na 100% jest bardzo konkurencyjna. Mam kilku znajomych co jeżdżą to orka od rana do wieczora.
  7. Ktoś jeszcze inwestuje w ten kanał promocji? Moim zdaniem zupełnie nieefektywny...
  8. Fajnie było by też podstawić jakiś led i puścić prezentację.
  9. pozycjonowanie w branży blogów modowych to dzisiaj dość trudny temat, lepiej zlecić agencji.
  10. Ja od jakiegoś czasu cross fit dwa razy tygodniu. Super sprawa. Polecam każdemu.
  11. Swojego czasu działałem trochę w programach partnerskich. Całkiem nieźle można zarobić na suplementach diety. Dziwili byście się ilu ludzi to kupuje ;)
  12. Spot reklamowy zazwyczaj wiąże się ze sporym wydatkiem. Dobra agencja za całość, czyli big idea, nagranie, postprodukcje trzydziestko-sekundowego spotu potrafi wycenić na 50 - 100 k PLN.
  13. Można też zastanowić się nad obydwoma źródłami dochodu. Z jednej strony praca na etacie, a z drugiej strony działalność gospodarcza. Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest niska składka ZUS, gdyż płacimy wtedy ubezpieczenie zdrowotne. Pytanie tylko czy umowa o pracę nie zawiera klauzuli, że własna DG jest zabroniona. Nawet jeżeli tak jest to i tak można znaleźć rozwiązanie. Istnieję tak zwane inkubatory przedsiębiorczości, które wystawiają faktury za nasze działania, a my jako przedsiębiorcy oficjalnie nigdzie nie widniejemy. Powodzenia!
  14. Przede wszystkim warto korzystać z usług trenera personalnego. Wiadomo nie jest to tanie, ale znam osoby, które np. zaczynały ćwiczyć na siłowni na własną rękę, nie mając podstawowej wiedzy o technice wykonywania ćwiczeń. Później mnożyły się tylko kontuzje a to potęgowało zniechęcenie do ćwiczenia.
  15. Kiedyś rozmawiałem z dawnym kumplem i mówił, że zajmuje się sprowadzaniem używanych maszyn rolniczych ze skandynawii. Ponoć robi na tym niezłą kasę. Warto eksplorować tamte tereny.