marcinkui

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O marcinkui

• Ranga
    Początkujący
  1. Kostka wygląda estetycznie i uważam że jest najlepsza. Natomiast wszystko zależy od warunków i tego, co na tym parkingu parkuje. Tłuczeń to też jest dobry pomysł.
  2. Zgadzam się, że fajnie jest mieć umowę z jakąś kancelarią. Niewielki abonament w skali miesiąca pozwala na ściągnięcie wierzytelności oraz daje nam bezpieczeństwo.
  3. marcinkui

Emerytury z ZUS

O kurcze, to i tak nieźle. Ja nie spodziewam się żadnej emerytury. Po prostu wiem, że jest to niemożliwe. Raz, że mamy niż demograficzny, a dwa, że ludzie przenoszą swoje firmy gdzie indziej, szczególnie do UK oraz emigrują. Po co mam płacić kilkaset zł w skali miesiąca tylko po to, aby później nie zobaczyć nawet ćwiartki tych pieniędzy?
  4. Myślę, że dobrym sposobem jest po prostu przeniesienie firmy do UK. Zarejestrowanie się tam. Wszystko trwa jeden dzień. W jednym okienku załatwia się po prostu wszystko. Człowiekowi aż wierzyć się nie chce. Co do emerytur, płacisz tam odpowiednik naszego ZUSu, ale jest on przynajmniej wypłacalny.
  5. Z tym nie martwieniem się to bym podchodził ostrożnie. Czasem zdarzają im się błędy i to dosyć poważne. Dlatego mimo to, trzeba patrzeć im na ręce ;]