irena29

Użytkownik
  • Zawartość

214
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O irena29

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Moim zdaniem trzeba przede wszystkim zrobić dobre wrażenie...oferta musi być atrakcyjna a w biurze musi być czysto. Jakbyście szukali kogoś do takich firmowych porządków, to możecie sprawdzić tę ofertę - sprzątanie warszawa. Korzystacie z takich usług?
  2. Zwróciliście w ogóle uwagę na takie firmowe opakowania? Chyba warto w coś takiego zainwestować, żeby poprawić swój wizerunek biznesowy. Możecie ich poszukać na tej stronie - http://starkband.pl/produkty/.
  3. Dobra a przy takim imporcie chyba trzeba zadbać też o zabezpieczenie wszystkiego w transporcie prawda? Przydaje się do tego ta taśma pakowa? Używacie jej?
  4. Archiwizacja swoją drogą, ale jak trzeba by to wszystko przenieść do nowej siedziby firmy? Faktycznie najlepiej sprawdzi się wynajęcie takiej firmy jak tu - przeprowadzki firm kraków?
  5. Jakie jest Wasze zdanie? Taki salon kosmetyczny ma szansę się utrzymać na rynku? Spójrz tutaj podobno można zamówić dobrej jakości sprzęt także z nim będzie już można wykonywać różne zabiegi.
  6. Ja się na przykłąd zastanawiam czy nie zainwestować w taki sprzęt do haftowania i pikowania, który programuje się komputerowo właśnie. W produkcji tekstyliów na dużą skalę to chyba przydaje się taka pikowarka?
  7. Na takiej konferencji chyba można od razu uhonorować najlepszych pracowników prawda? Może dobrze byłoby zamówić takie dyplomy grawerowane?
  8. Dobra ale chyba w takim magazynie trzeba jakoś zabezpieczyć miejsce załadunku i rozładunku towaru prawda? Mogłyby się do tego nadać naprowadzacze czy odbojnice? Spójrz tu chyba można takie zamówić w różnych rozmiarach.
  9. To takich nowych pracowników warto też posyłać na szkolenia językowe? Nie wiem czy słyszeliście o tej szkole - http://www.3lions.pl/rodzaje-kursow/business-english? Może faktycznie to da jakieś efekty...
  10. To na początku chyba musiałeś zainwestować w proces produkcyjny prawda? Faktycznie na linii przydaje się wdrożyć to oprogramowanie CAD? Potem produkcja powinna iść pełną parą:)
  11. A od razu możecie polecić jakieś szkolenie coś jak angielski w biznesie? Nie wiem czy polecacie np. takie metody nauczania - http://leader-mikolow.pl/metody-nauczania.html?
  12. Faktycznie logo i hasło reklamowe to priorytety. A myśleliście też o takiej bardziej widocznej reklamie jak tutaj - litery reklamowe kraków? Przyciągają uwagę?
  13. A macie jakieś namiary na sprawdzonego prawnika od prawa pracy? Nie wiem czy odwiedzaliście kiedyś te - kancelarie prawne? Chciałabym się właśnie skonsultować z kimś w sprawie mojego urlopu...
  14. Jak otworzyć własny biznes, jeśli przyjechało się do tego kraju z Ukrainy? Nie trzeba zacząć najpierw od jakiegoś kursu językowego coś jak tu mają - курсы польского языка? Chyba łatwiej będzie zrozumieć te wszystkie formalności i klientów...
  15. Osobiście jestem za tym, żeby wysyłać pracowników na szkolenia. Od razu zwiększa się motywacja do pracy i efektywność. Słyszeliście może o takim kursie językowym jak tu - sita angielski? Może to byłoby jakieś rozwiązanie?