HieronimDWed

Użytkownik
  • Zawartość

32
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O HieronimDWed

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Przepis mówi: "pracodawca tworzy służbę bhp" a to jest albo jednoosobowe albo wieloosobowe stanowisko pracy. Kierujšcym a nie kierownikiem służbš bhp jest jeden z pracowników służby bhp. Jakie to proste i dokładnie w przepisach okrelone, więc nie ma tu dowolnoci bramy ogrodzeniowe
  2. Przepis mówi: "pracodawca tworzy służbę bhp" a to jest albo jednoosobowe albo wieloosobowe stanowisko pracy. Kierujšcym a nie kierownikiem służbš bhp jest jeden z pracowników służby bhp. Jakie to proste i dokładnie w przepisach okrelone, więc nie ma tu dowolnoci bramy ogrodzeniowe
  3. Księgowoć przez internet jest spoko, dużo bardziej spoko niż próbowanie samemu ogarnšć ten cały bałagan z fakturami i terminami. Co prawda w tych najtańszych abonamentach nikt za ciebie nie pójdzie do skarbówki i nie odda wypełnionego na przykład VAT 7, ale za to wystawione faktury masz zawsze w porzšdku, możesz sobie łatwo liczyć co i jak. ---------------------------------------- moja strona www tworzenie stron kraków
  4. Księgowoć przez internet jest spoko, dużo bardziej spoko niż próbowanie samemu ogarnšć ten cały bałagan z fakturami i terminami. Co prawda w tych najtańszych abonamentach nikt za ciebie nie pójdzie do skarbówki i nie odda wypełnionego na przykład VAT 7, ale za to wystawione faktury masz zawsze w porzšdku, możesz sobie łatwo liczyć co i jak. ---------------------------------------- moja strona www tworzenie stron kraków
  5. a lubisz ryzyko?? Liczysz na większy zysk?? To nie czekaj tylko inwestuj w agresywne fundusze inwestycyjne. Szczególnie te działajšce na rynkach Europy Wschodniej albo Ameryki Łacińskiej tam gdzie rynki sš wschodzšce. ---------------------------------------- moja strona www taśmy tnące
  6. a lubisz ryzyko?? Liczysz na większy zysk?? To nie czekaj tylko inwestuj w agresywne fundusze inwestycyjne. Szczególnie te działajšce na rynkach Europy Wschodniej albo Ameryki Łacińskiej tam gdzie rynki sš wschodzšce. ---------------------------------------- moja strona www taśmy tnące
  7. Kiedyś był temat związany z działalnością gospodarczą i możliwościami otrzymania dofinansowania na jej ropoczęcie. Niestety nie mogę go znaleźć A szkoda, bo było tam sporo ciekawych informacji. W związku z tym otwieram nowy temat, może komuś się przyda. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Projekt "Własna firma Twoją szansą. Wsparcie dla mieszkańców powiatu zgierskiego i powiatu m. Łódź ---------------------------------------- moja strona oraz blog z księgowości i doradztwa podatkowego obsługa księgowa kraków
  8. Ponad rok temu miałam wycinane paznokcie u nóg. Niestety znowu mi wrastają. Używałam wielu specyfików, ale nic mi nie pomaga. Może ktoś zna jakiś dobry sposób na pozbycie się tej dolegliwości. ----------------------------------- pojemniek na pieniądze, to inaczej bilonówka http://www.bilonowka.pl/ ciągle mnie cos zaskakuje
  9. Ponad rok temu miałam wycinane paznokcie u nóg. Niestety znowu mi wrastają. Używałam wielu specyfików, ale nic mi nie pomaga. Może ktoś zna jakiś dobry sposób na pozbycie się tej dolegliwości. ----------------------------------- pojemniek na pieniądze, to inaczej bilonówka http://www.bilonowka.pl/ ciągle mnie cos zaskakuje
  10. pochodzilem troche po bankach .najlepsze oferty przedstawie jak wszystko skompletuje. mam pytanie czy biorac teraz kredyt na dzialke bede mial w przyszlosci problem zeby zaciagnac kredyt z doplatami na budowe domu? ---------------------------------------- pily tasmowe, tasma do pily, tnijtanio, producent pil tasmowych
  11. pochodzilem troche po bankach .najlepsze oferty przedstawie jak wszystko skompletuje. mam pytanie czy biorac teraz kredyt na dzialke bede mial w przyszlosci problem zeby zaciagnac kredyt z doplatami na budowe domu? ---------------------------------------- pily tasmowe, tasma do pily, tnijtanio, producent pil tasmowych
  12. Mam takie pytanie do Was wszystkich którzy macie pojęcie o sprawie Otóż chciałbym założyć firme ogólnobudowlaną zatrudniając 5 pracowników i chciałbym zapytać jakie musze mieć uprawnienia żeby móc coś takiego zrobić ????? ---------------------------------------- pily tasmowe, tasma do pily, tnijtanio, producent pil tasmowych
  13. Mam takie pytanie do Was wszystkich którzy macie pojęcie o sprawie Otóż chciałbym założyć firme ogólnobudowlaną zatrudniając 5 pracowników i chciałbym zapytać jakie musze mieć uprawnienia żeby móc coś takiego zrobić ????? ---------------------------------------- pily tasmowe, tasma do pily, tnijtanio, producent pil tasmowych
  14. Zależy czym handlujesz. Jeżeli jest to spożywczak, to nie ma sensu go reklamować. Jeli masz apteke, sklep komputerowy, meble etc to warto zainwestować w ulotki, jakie plakaty, reklama w lokalnych serwisach internetowych etc ---------------------------------------- akcesoria górnicze, bardy górnicze, lampy górnicze, prezenty górnicze, upominki górnicze
  15. Zależy czym handlujesz. Jeżeli jest to spożywczak, to nie ma sensu go reklamować. Jeli masz apteke, sklep komputerowy, meble etc to warto zainwestować w ulotki, jakie plakaty, reklama w lokalnych serwisach internetowych etc ---------------------------------------- akcesoria górnicze, bardy górnicze, lampy górnicze, prezenty górnicze, upominki górnicze