Sebastian1578

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Sebastian1578

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Jeśli szukacie salonu meblowego gdzie można zakupić meble wysokiej jakości, to koniecznie odwiedźcie serwis Max Kuchnie. Można się zainspirować fajnymi aranżacjami. Jest tam też wyszukiwarka najlepszych salonow meblowych https://www.maxkuchnie.pl/ . Przy urządzaniu kuchni jest to przydatna sprawa . Ja lubię tam często zaglądać :D
 2. Ja zapisałem się na egzamin CIM https://questus.pl/cim/certyfikaty/egzaminy/. Jest to bardzo prestiżowa sprawa. Taki certyfikat z marketingu jest uznawany na całym świecie. Trzeba mieć jednak duży zakres wiedzy aby przystąpić do takiego egzaminu. Mam nadzieję, że mi się uda :)
 3. A może wprowadzić program motywacyjny? Pomaga on zmotywować swoich pracowników i partnerów biznesowych, oraz zbudować świadomość marki w oczach klientów i partnerów. Można też wprowadzić programy edukacyjne https://www.motivationdirect.pl/oferta/programy-edukacyjne-i-uznaniowe/ . Są to sprawdzone sposoby zwiększenia motywacji u pracowników. Warto się zainteresować!
 4. Ja w tym roku planuję pojeździć po Polsce kamperem. Już nawet wiem, że wynajmę kamper w Rzeszowie http://wynajem-kampera.pl/. Mają dogodne warunki umowy i fajne auta. Może uda się mi pozwiedzać różne ciekawe miejsca i poznać trochę historii :)
 5. Samorozwój to dobry pomysł na inwestowanie pieniędzy. Ja jako menadżer często jeżdżę na różne szkolenia. Jeśli chodzi o konkretniejsze rzeczy to wezmę udział w programie Diploma in Professional Marketing https://questus.pl/cim/certyfikaty/diploma-in-profesional-marketing/ . Czy się przyda zobaczymy po kilku miesiącach.
 6. Ja kuchnię wyposażyłem w najlepszy sprzęt znanych marek. Przy wyborze kierowałem się opiniami i poradami zamieszczanymi w serwisie Max Kuchnie. Dzięki temu zyskałem na funkcjonalności i praktyczności. Jak lubicie gotować to możecie sobie jeszcze poczytać przepisy, jakie mają na stronie. Ja już z nich gotowałem i wyszły bardzo smaczne dania :)
 7. Szkolenia to bardzo dobry pomysł. W firmie to podstawa. Jeżeli będziemy szkolili pracowników, to ci będą wydajniej pracowali. :) Zobaczcie sobie na przykład tutaj http://motivationdirect.wizytowka.pl/ . Jest tam fajnie opisane jak szkolić pracowników co zwiększa ich motywację oraz poszerza ich wiedzę biznesową.
 8. Ja po pracy odstresowywuję się składaniem różnych modeli pojazdów. Robię to razem z synem. Przynajmniej nie siedzi przed komputerem i robi coś twórczego. Ostatnio nawet namówił mnie na budowanie samolotów z klocków Cobi. Dołączane są do prenumeraty Samoloty II Wojny Światowej. Budujemy razem, a potem się nimi bawi. Przyjemne z pożytecznym dla nas obu :D.
 9. Fajna sprawa taki wieczór. Aż miło popatrzeć :D
 10. Jeżeli poszukujecie dobrych kont bankowych to na blogu Bankujemy.pl mają fajnie opinane te najlepsze. Warto sobie poczytać http://bankujemy.com/. Ja aktualnie mam w Aliorbanku. Jednak zastanawiam czy sobie nie zmienić :)
 11. Jeżeli chodzi o licówki to ja je robię w Rzeszowie http://lpustomatologia.pl/licowki/ w LPU Stomatologia. Mają atrakcyjne ceny i duże doświadczenie. W dodatku lekarze mają umiejętności i wiedzę, którą wykorzystują w trakcie zabiegów. Ja jestem bardzo zadowolony. Może to nie Kraków, ale z Krakowa do Rzeszowa to tylko 2h więc niedaleko :D
 12. Ja znalazłem na blogu finansowym Bankujemy.com http://bankujemy.com/ całkiem ciekawą opcję konta bankowego. Niestety jest tylko dla studentów, więc jestem trochę za stary. Jednak trochę wam o tym napiszę może się przydać. Jest to konto studenckie 360 w Millenium. Wszystko jest za free i nie wymagają stałego wpływu gotówki. Trzeba tylko wykonać transakcję kartą raz w miesiącu. Można też dostać 360zł premii za płacenie Blikiem i kartą. Sądzę, że opcja ciekawa. Na tym blogu co już wspomniałem, mają też wiele innych ciekawych promocji bankowych.
 13. Wszystko zależy od rodzaju faktoringu. Ogólnie mówiąc faktoring to usługa finansowa polegająca na wykupie przez firmę faktoringową od przedsiębiorstwa należności z tytułu sprzedaży towarów lub usług. Czyli jak ktoś nam nie płaci za usługi, to pieniądze z faktury wypłaci faktor, a klienta przejmuje firma faktoringowa. Jeśli chodzi o koszty faktoringu http://www.kuke-finance.pl/o-faktoringu/faktoring-a-kredyt/. Z tego, co wiem, to są dostosowane do klienta.
 14. Sądzę, że w firmie może przydać się faktoring. Szczególnie jak nasza działalność opiera się o odroczony termin płatności. Potrzebujemy przecież pieniędzy na działalność, a klienci zwlekają z zapłatą. Wtedy faktoring wypłaci nam pieniądze za faktury i zachowamy płynność finansową. Zobaczcie sobie na przykład KUKE Finance http://www.kuke-finance.pl/. Oferują całkiem dobry faktoring.
 15. Jeżeli szukacie pracy dla studenta to koniecznie sprawdźcie ofertę Lemniscate. Ja u nich pracowałem jako tajemniczy klient. Moglem dopasować swój harmonogram a w dodatku co miesiąc wpadło mi kilkaset złotych. Dla studenta to łatwy sposób na zarobek. Nie wymagają też dużego doświadczenia, a praca nie jest trudna.