kiciaskarba

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kiciaskarba

• Ranga
    Początkujący
  1. tak to jest trzeba miec pomysl i nawet czasami b. małe srodki finansowe i zostaniesz milionerem ;];] mnie sie wydaje ze takie pomysły to rodzą sie w takich momentach w których sie nawet nie spodziwamy :]
  2. ja mogłabym polecić książki: "strategia błękitnego oceanu", "TAK! 50 sekretów nauki perswazji" oraz wspomniany tu już "Bogaty ojciec, biedny ojciec". myślę że takie ksiazki sa potrzebne chociazby po to aby podbudowac człowieka który chce cos zrobic a tyle przeszkód staje n a jego drodze podczas zakladaniu biznesu :)
  3. rads nie zgadzam sie z tobą mieszkam w miejscu cywilizownaym ? hehe a osotanio w moim miesicue była sprawa sądowa własnie takiej grupy która rozpracowywala tylko takie małe sklepy. w razie szantażowania haraczami nalezy sie niezwłocznie zglosic na policje zaraz po pierwszym miesiącu kiedy każą zaplacić...a potem dla policji to jest pestka kiedy maja już wszystkie namiary na sklep itp a tak kiedy ludzie nic nie zgłaszają a potem taki w telewizji jeden z drugim sie wypowiada ze on nie zgłosil pomocy nie dostał i teraz ma pretensje
  4. moim zdaniem nie ma sensu inwestowc ani w dolara ani w euro ponieważ kursy tych walut są niestabilne i nie rosną, nie utrzymuja nawet swoich dotychczasowych kursów tylko spadają. ja zastanowilabym sie nad frankiem szwajcarskim albo fr. angielskim ;]
  5. te wszystkie sposoby jakie wymienił 7m7 sa dobre ale mysle ze skoro bokser reklamujacy firme jest znany prostej społeczności to reklama, logo powinno byc proste ale zarazem szykowne i wpadające w oko. nie wykluczam równiez reklamy w tv jesli jest to wieksza firma. jest tez radio ktore wiele daje jesli reklame wrzuci sie do znanej stacji :]
  6. rynek internetowy: jest to rynek bardzo szeroko pojmowany o bardzo wielkich możliwościach i zaawansowanym działaniu, w ostatnich latach a nawet w ostatnim czasie został on zmodernizowany a mianowicie zmienił sie: wzrosła kwota pieniędzy przeznaczona na reklame na co wpływ miał wpływ konsumentów w internecie. język: powinien być najprostszy z możliwych najlepiej obraz albo dźwiek :) obraz, symbol zapamietamy wzrokowo a jesli reklama płynąca z radia albo głośników w sklepie będzie miała chwytliwą melodie to mamy pewność że zostanie ona zapamiętana. globalizacja rynku: mówiąc najprościej: dostępność - dostepność wszystkiego w internecie. rynek internetowy jest tak wszechstronny ze nie wychodzac z domu mozemy zrobic zakupy spozywcze, sprawdzic konto bankowe albo kupic dywan. jest to wielkie ulepszenie dla ludzi ale zagrożenie dla innych instytucji. lecz jak mówi prawo dżungli wygra silniejszy w tym przypadku wygra bardziej znany, i mocniejszy
  7. reklama mobilna bardzo dobry pomysł a i jest wiele firm które mają bardzo dogodne ceny do każdego portfela... jesli chodzi o reklame na komunikacji to zależy od wielkości miasta (tak jak juz ktos wspomniał), wielkości reklamy, ilości kolorów, schematu oraz czasu na ile ma sie tam znajdować.... a co do samochodów osobowych: tak jest taka możliwość, jest to tańsze oraz coraz bardziej rozpowszechnione :]
  8. NAJLEPSZY SPOSÓB TO poczta pantoflowa + dobra pizza + mila atmosfera (obsługa, bo wiele robi wiem że sama tam gdzie mnie niemile obsłużono już nie wróce) = SUKCES ja również nie inwestowalabym w pozycjonowanie jestem na specjalizacji grafice komputerowej i po rozmowach z moimi kolegami i koleżankami po fachu moge stwierdzic ze jest to pieronsko drogie... myśle że każdy dobrze obsłużony klient wróci do ciebie ponownie....:) a pomysł z reklamą na autobusie jest bardzo dobry =] pozdrawiam i życzę sukcesu
  9. allegro odpada, hmmm osoba prywatna tez może podjąć się zrobienia takiej bazy znam serwisy na ktorych tacy ludzie sa...co do legalności mailingu to nie mam żądnej wątpliwości jeżeli oczywiście treści nie naruszają godności moralnej drugiej osoby (treści erotyczne, wulgarne itp), może warto również zainwestować we wpis do katalogów to też duzo daje lub na dobrze odwiedzaną stronę... wiem po sobie, że jest to najlepsza reklama oprócz poczty tzw pantoflowej ;]
  10. powiem tak z UPS-a korzystałam i tak jak kilka osób już wspominało zawiodłam się bo paczka dotarła po 2 tygodniach i to w niezbyt ciekawym stanie. DHL według mnie jest bardzo profesjonalną firmą kurierską jeszcze nigdy się nie zawiodłam a paczki wysyłam i dostaje bardzo często dotsaje nawet z USA i są w czasie odpowiednim. Mogę polecić jeszcze firmę kurierską Riders spelniają wszystie wymagania i są bardzo rzetelni....