werunia

Użytkownik
  • Zawartość

95
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O werunia

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ja mam całą działkę ogrodzoną betonowym murkiem, od przodu z przęsłami. Mieszkam troszkę na odludziu i siatka mi się wydawała mało bezpieczna. A ten mój beton to modułowe Joniec, wcale jak beton nie wygląda. To mi się szczególnie spodobało jak przeglądałam ogrodzenia. I spełnia w 100% oczekiwania. I wizualnie i jeśli mowa o solidności, trwałości.
  2. Sale konferencyjne szkoleniowe to może być dobry biznes. Mimo, że wiele takich jest wszędzie to i tak dając dobre ceny będziecie mieć klientów. My byliśmy ostatnio na konferencji w hostelu Umed w Łodzi. bardzo fajnie tam wymyślili i zaaranżowali przestrzeń. Są sale na mniejsze i większe szkolenia. Są pokoje, można się przenocować po konferencji. Wyposażenie na wysokim poziomie, pokoje klimatyzowane, ładnie urządzone. Mnie tam odpowiada i myślę, że nie raz jeszcze wynajmiemy sale.
  3. werunia

Adwokat

Obsługą prawną na terenie Szczecina zajmuje się kancelaria Michała Gajdy. Zajmują się sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego. Rzetelnie, w pełni profesjonalnie. Na terenie kancelarii pracuje 6 prawników, współpracują także z trzema innymi kancelariami żeby świadczyć szerszy zakres usług. Prowadzą także rozwody międzynarodowe, niewiele kancelarii się takich spraw podejmuje.
  4. Bez problemu dostałam pożyczkę w sieci w Kredyt OK. nic nie doliczają, żadnego ubezpieczenia itp jak się nie zgodzisz, to jedna z uczciwszych firm jeśli o takie doliczenia chodzi. I plus że szybko dają pożyczki, weryfikacja u mnie 20 minut max.
  5. Jak w Rzeszowie to Rasputin, ja tam miałam panieński ale wiem, że robią też kawalerskie i to na jakim poziomie 😄 urządzony klub super, duży naprawdę. Są wszystkie możliwe alkohole, tancerki młode, zgrabne szczerze to aż sama chętnie patrzyłam. Można wyjazdowo zamawiać, tancerka przyjedzie i zrobi striptiz na poziomie. Kumpel tak wiem że wieczór miał w domu swoim. Na podkarpaciu najlepszy klub to jest i największy, do tego nie mają drogo i bezpiecznie można placić. Bo różne cuda o takich klubach mówią że kradną jak się kartą płaci. Tu na pewno nie.
  6. W Szczecinie z zakresu prawa cywilnego ale nie tylko polecam kancelarię Michała Gajdy. To młody, ambitny adwokat, działający prężnie od 2016 roku. Dzięki licznym kursom i szkoleniom świadczy on kompleksową obsługę prawną, nie tylko w Szczecinie ale tak naprawdę na terenie całego kraju. A dzięki współpracy z odpowiednimi kancelariami - również za granicą. Obsługuje klientów anglo- i niemieckojęzycznych.
  7. Firma Gizo ma w ofercie bardzo dobre wózki widłowe, i na sprzedaż i na wynajem. Sprzęty takich marek jak Linde, Kalmar czy JCB, można od nich śmiało wynajmować. I to są wózki mniejsze do 20T, elektryczne i spalinowe, bądź większe 4x4. Mają odpowiednio przygotowane maszyny, sprawdzone dokładnie i na bieżąco serwisowane. Również po spisaniu umowy taki serwis świadczą, z dojazdem do klienta co trzeba podkreślić, na plac budowy wskazany czy magazyn, tam gdzie wózki pracują. Gizo działają na całą Polskę praktycznie, mają oddziały i w Szczecinie i w Białymstoku i we Wrocławiu. Zawsze terminowo wywiązują się z umów i oferują usługi w korzystnych cenach. Prowadzą też skup i sprzedaż maszyn używanych.
  8. BRANDvital to najlepsze sklepy medyczne i mają jeszcze właśnie sklep internetowy, w sieci znajdziesz bez problemu wpisując w google brandvital. co do stabilizatora nadgarstka na pewno będą mieli bo znajoma u nich właśnie brała, w sensownej cenie a jakościowo górna półka. Szybko doszła do siebie dzięki niemu. Mają kilka oddziałów stacjonarnych w kraju, Kraków, Bytom, Łódź czy Warszawa, fachowo doradzają, wypożyczają również urządzenia i produkty. Przy większych zakupach dają możliwość płatności w ratach. Jak dla mnie najlepszy sklep medyczny w kraju.
  9. My współpracujemy z firmą GRALA, to producent folii i opakowań foliowych, wszystko są w stanie zrobić tak naprawdę i czas tej realizacji zaskakuje pozytywnie. Ponad 20 lat są na rynku i oferują naprawdę dobre ceny. U nas to są zamówienia stałe, hurtowe ilości, dowożą nam zawsze wszystko na czas na miejsce. Ze stałym asortymentem można się zapoznać przez ich sklep internetowy (a jest naprawdę tam wszystko, dla różnych gałęzi przemysłu, adres w sieci to sklep grala), realizują również indywidualne zamówienia według potrzeb i oczekiwań klientów. Do tego można zamówić darmowe próbki. Solidna firma, naprawdę im można zaufać. I mówię to z pełną odpowiedzialnością.
  10. dobrze myślisz, zdecydowanie szybciej i taniej będzie ze stalową. A Ci powiem że wcale nie gorzej, mamy w firmie i taki i taki magazyn i różnic nie ma, chyba ten stalowy nawet bardziej funkcjonalny. Nam budowała firma Commercecon i jak dla mnie są bardzo dobrzy, wywiązali się z całości prac, projekt uwzględniał wszystkie nasze uwagi i spostrzeżenia. Materiały użyte omówione, nic nie robi bez konsultacji. Mają podpisane umowy ze sprawdzonymi podwykonawcami, co sami nie robią też jest zrobione solidnie.
  11. teraz zim nie ma jak kilka lat wcześniej to praktycznie cały rok można hale stawiać, dobre firmy wykonawcze jak chociażby Commercecon mają taki sprzęt i możliwości że tak naprawdę większych przeszkód warunki atmosferyczne dla nich nie robią. Ale wiadomo najlepiej się skonsultować z taką firmą i dogadać konkretnie, jak jest mróz na pewno jakieś ograniczenia czy opóźnienia się pojawią.
  12. Dobry pomysł tylko radzę wybierać dobrej jakości te fotobudki. Raz wzięliśmy na imprezy najtańszą i zdjęcia nad zrobiła słabe :( smartfonem lepsze nam wychodziły. Także nauczeni na błędach stawiamy teraz na pewniaki, SMOVE to taki producent którego urządzenia nie zawodzą. Wyraźne, nasycone kolorami, z fajnymi efektami zdjęcia.
  13. Jeśli to ma być hala magazynowa stalowa to w zależności od przeznaczenia "na gotowo" powstanie od kilku do kilkunastu tygodni. Oczywiście z porządnym wykonawcą który podejmie się pracy kompleksowo, pozwala to zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze. Z takich firm polecam Commercecon, specjaliści z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do klienta, to się ceni.
  14. Badam się regularnie, raz do roku to taka podstawa, badania z krwi plus kontrola ginekologiczna. Staram się zawsze wszystko robić na NFZ, to nie prawda że na takie badania nie da się dostać czy trzeba nie wiem ile czekać. W Ober Clinic w Warszawie całą rodziną od lat się badamy, tata ma przeszłość onkologiczną i w razie potrzeb markery nowotworowe, biopsje zawsze tam. Czeka się krótko a właśnie część badań jest do wykonania w ramach NFZ.
  15. Najlepiej pójść do lekarza. Mnie na bóle bardzo pomaga rehabilitacja i zabiegi fizykoterapeutyczne, skuteczniejsze niż leki. Od jakiegoś czasu korzystam z zabiegów w Porta Medica w Warszawie i stosowane regularnie znacznie zmniejszają dolegliwości, na bóle kolan przeważnie narzekałam. Utradźwięki, laser, fala uderzeniowa, w zależności od problemu można dobrać najlepsze dla siebie. Polecam!