fixor

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fixor

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, Mam pytanie i będę wdzięczny za odpowiedź.... Jest sens robić stronę www(PROJEKT ), na której młodzi ludzie ( bo tylko takich przewiduję ) będą wysyłać swoje pomysły na biznes w internecie ( ciekawe strony, które mają szanse na sukces ) Oferując: Firmę tworzącą strony www, sponsora, osoby, które troszkę się już znają co może przynieść sukces w internecie i JA, który będzie przyjmował wszystkie zgłoszenia i najlepsze wybierał Gdy już dostaniemy jakiś ciekawy pomysł ustalamy jak dzielimy się zyskami z pomysłodawcą i w takim przypadku zakładamy firmę i realizujemy plan. Szukając w tym samym czasie innych pomysłów .... Sens jest ? goho
  2. Witam Dopiero zaczynam przygodę z tym sposobem zarobku i już na początku tracę nadzieje na powodzenie Dużo osób wypisuje, że na tym już się nie da zarobić ( może jakieś małe pieniądze ) Wiadomo gdybym wpadł na to 3-6 lat temu to teraz bym był jednym z najbogatszych internautów :D ( sex.com, i tym podobne ) dzisiaj zarejestrowałem 4 strony.... 3 z nich są skazane na zarobek w wysokości 0zł ( tak mi ludzie mówią ) www.wyniki2012.pl www.scores2012.com www.ojro2012.pl Ostatnia domena już cieszy się większym powodzeniem i po jakimś czasie może się uda zarobić jakieś drobne pieniądze :D www.sexbefore18.com Czy ktoś zajmuje się handlowaniem domen ? Czy jakieś szanse są na zarobek ?