linka

Użytkownik
  • Zawartość

99
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O linka

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Na czym polega leasing zwrotny i dla kogo ten rodzaj leasingu jest korzystniejszy? Czy każdą rzecz można wziążć w leasing zwrotny? Czekam na wasze opinie i sugestie dotyczące tego tematu.
  2. linka

Wasz komputer

A ja nie wiem co mój komputer ma w środku, najważniejsze że sprawuje się dobrze i jak narazie nie mam z nim żadnych problemów i napraw również jeszcze nie miał i oby tak dalej się sprawował :P
  3. Witam Może mi ktoś wyjaśnić jak wygląda sprawa zapłaty podatku od zysków zdobytych na giełdzie? Jak należy ewidencjowac zyski i straty? Czy podatek płaci się od kwoty jaka jest na końcu roku? Wogóle czy trzeba płacić ten podatek samemu, czy może w czasie tranzakcji jest już on opłacony?
  4. Jak każdy zacznie patentowac potrawe, którą wymyslił to z czasem będzie trzeba płącić za zrobienie jej. Rozumiem że zastrzega się znak firmowy bo o dobrą marke trzeba walczyć latami i pózniej trzeba jeszcze utrzymać dobrą renome co nie każdemu się udaje.
  5. W takim razie widzimy jak bardzo ważna jest reklama. Dzięki marketingowi można się wybić, a z tym wiąże się pozniej sukces, na który każdy liczy rozpoczynając jakąś działalność.
  6. A łańcuszki szczęscia należą do marketingu wirusowego, jak sądzicie?. Jest to chyba najbardziej znienawidzona przez internautów forma. Co jakiś czas przeważnie przez komunikator gg dostaje je i dla świętego spokoju wysyłam dalej aby losu nie korcić.
  7. O kredyt mogą się ubiegać wszyscy studenci bez względu na typ uczelni. Jest on udzielany na okres studiów, w tym studiów doktoranckich. Spłata kredytu rozpoczyna się dwa lata od daty ukończenia studiów i trwa co najmniej dwa razy dłużej niż okres pobierania kredytu. Wysokość oprocentowania kredytu studenckiego spłacanego przez kredytobiorcę wynosi połowę stopy redyskontowej Narodowego Banku Polskiego
  8. Pomysł jak najbardziej na czasie. Posiadasz ziemie to w nią inwestuj. Agrobiznes staje sie teraz coraz bardziej popularny ludzie wolą teraz jezdzić w ciche i spokojne okolice niz przebywac w kurortach pełenych ludzi.
  9. Jak by kogoś interesował ten fundusz znalazłam dane kontaktowe Europejskim Funduszem Rozwoju Regionalnego zajmuje się w MGiP: Departament Koordynacji Polityki Strukturalnej Wydział Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa fax. (0-22) 693-40-85, 693-40-87
  10. No to jednak się skusze nad tym sklepem mam już upatrzoną hurtownie z markową bielizną niestety znajduje sie ona w odległym mieście i bedzie problem z transportem. A może znacie jakieś internetowe hurtownie, w których nie trzeba osobiście kupowac, a można zamawiac przez internet?
  11. Świat biznesu jest okrutny i każdy myśli o własnym zysku. Jeśli musisz poszukac inwestatora to jak juz Ci radzili pomyśl o dobrze sporządzonej umowie z klauzurą, która zabezpieczy twój pomysł przed kradzieżą. Choć nie wiem czy pozniej nie będzie on mógł zrealizować twój pomysł zmieniając kilka drobnych szczegółów?
  12. Dziękuje za rady ten fundusz na pewno jest dobry ale nie chce czekac 20 lat na zysk. Myśle tak do roku aby je odłozyć, a potem je zainwestować :P Teraz jak leżą na zwykłym koncie nie mam z nich żadnych odsetek gdyż jest mały procent. Myśle o krótkiej lokacie i tam je odłożyć.
  13. Kryzys walutowy jest to załamanie się waluty. Oznacza spadek zaufania inwestorów finansowych do danej waluty, co powoduje jej gwałtowną i masową wyprzedaż, a co za tym idzie ucieczkę kapitałów zagranicę. Bezpośrednim efektem tego zjawiska jest dewaluacja.
  14. Prowadząc działalność jak najbardziej możesz realizować usługi tylko że wtedy nie musisz podpisywac żadnych umów tylko wystawiasz rachunek za wykonaną usługe. Zakładając działalność warto zgłosić we wniosku że masz zamiar realizowac również takie usługi, a nie tylko prowadzić sklep.
  15. Mając smaczną pizze to na brak klientów narzekac nie będziesz. Tanią reklamą twojej pizzeri mogą być ulotki, które razem z gazetkami z supermarketów będą dostarczane pod drzwi ludzi. Możesz również umieścić informacje na stronach internetowych o otwarciu nowej pizzeri.