kalafior

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kalafior

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Profile Information

 • Location
  Array
 1. Na to, czy dany serwis internetowy odniesie sukces, składa się wiele czynników. Od wyboru hostingu, systemu CMS i kwestii technicznych, po szczegółową analitykę, skuteczne kampanie reklamowe i wyciąganie wniosków. Maja firma prowadzi kilka dużych sklepów internetowych (analityka + kampanie reklamowe), oraz mnóstwo kampanii ppc, z których klienci również są bardzo zadowoleni. Jeśli ktoś chce na luzie pogadać na ten temat, to piszcie w prywatnej wiadomości. Mogę pomóc w rozkręceniu biznesu online.
 2. Jeśli nie przewidujesz jakiś w miarę sensownych zysków przez najbliższe pół roku, to nie pakuj się w żadne spółki! To jest jak najbardziej dobre rozwiązanie, ale nie dla takich mikro firm. Jeśli chcesz zaoszczędzić na opłatach przy działalności jednosobowej, to załóż dg na dziadka ( powyżej 65 roku ), albo coś w ten deseń ;) a spółki zostaw sobie na później.. zresztą księgowa i tak Cię odpowiednio pokieruje.
 3. Według mnie, najważniejsze są dwa elementy udanego biznesu: 1. Warunki terytorialne 2. Nasze predyspozycje, zainteresowania Jeśli mowa o biznesie stacjonarnym ;)
 4. Z doświadczenia wiem, że wypozycjonowanie sklepu internetowego nie jest prostym zadaniem. Zwłaszcza, jeśli mamy sporą konkurencję. Alternatywne podejście do pozycjonowania sklepu, przedstawił mi mój obecny pozycjoner. Jeśli Cię to interesuje, to zadzwoń i zapytaj o szczegóły ( P. Jarek ) tel 530 992 006. Ze swojej strony dodam, że takie całkościowe pozycjonowanie daje bardzo dobre rezultaty w postaci sprzedaży, a o to przecież nam wszystkim właścicielom chyba chodzi, prawda?