Bartek1981

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Bartek1981

 • Ranga
  Początkujący
 1. Szukam dobrego i niedrogiego konta internetowego, w którym będą dostępne przelewy natychmiastowe Express Elixir - http://www.expresselixir.pl/. Co polecacie?
 2. Jak do tej pory przeprowadzaliśmy szkolenia BHP korzystając z ofert kilku lokalnych firm, ale teraz chcemy to zmienić wprowadzając kompleksową obsługę BHP. Dlatego pytanie do Was - może znacie jakieś warte uwagi firmy? Interesuje mnie przede wszystkim obsługa BHP w Warszawie. Zastanawiam się między innymi nad ofertą BHP EXPERT - http://bhpexpert.biz.pl/obsluga-bhp, jak ją oceniacie?
 3. A z jakich narzędzi płatności internetowych korzystacie w swoich e-sklepach? Pytam, bo sam zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego systemu do własnego sklepu. Biorę pod uwagę przede wszystkim Paybynet. To rozwiązanie oferowane przez KIR, które znajduje zastosowanie nie tylko w e-sklepach, ale także w eAdministracji - http://www.paybynet.pl/dla-administracji/p...-administracji/. Może ktoś z Was orientuje się, jak można uzyskać takie narzędzie? Jeśli tak, proszę o kontakt.
 4. Również szukam sprawdzonej firmy transportowej.
 5. Może jakaś większa hurtownia odzieży ? Np. Ptak w Łodzi
 6. jeśli na kontakt z klientem to reprezentatywny, może audi a6?
 7. A czy koś jest w stanie doradzić mi przy wyborze odpowiedniego systemu płatności internetowych? Chciałbym w końcu doprowadzić ten temat do końca. Od ponad roku prowadzę własny sklep i widzę, że taka usługa przydałaby się moim klientom. Biorę pod uwagę przede wszystkim Paybynet - to usługa bezpośrednich płatności internetowych, oferowana przez KIR. Tutaj znajdują się podstawowe informacje na jej temat - http://paybynet.wix.com/paybynet
 8. W Warszawie jest sporo wartych uwagi dzielnic - np. Wilanów
 9. Witam, dołączę do Waszej rozmowy, bo mam pewne pytanie. Czy są tutaj osoby, które w tym roku wybierają się na studia podyplomowe na UTH w Warszawie? Pytam, bo planuję w tym roku zapisać się na studia na specjalność "Zarządzanie procesami logistycznymi", studia te przeznaczone są m.in. dla menedżerów logistyki i transportu, specjalistów do spraw zakupów i sprzedaży, a także kierowników magazynów. Tutaj więcej informacji na temat studiów - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/podyp...i-logistycznymi. Na co dzień pracuję w branży logistycznej, dlatego uważam, że ta podyplomówka to dobre rozwiązanie. Jak oceniacie ten wybór?
 10. Witam, może będziecie w stanie polecić mi jakiegoś dobrego zarządce nieruchomościami ze stolicy? Na Priv podam szczegóły.