matuszewski

Użytkownik
  • Zawartość

93
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O matuszewski

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Do bardzo szybkiego transportu, również na terenie poza Polską, polecam kontakt z Call&Fly. Specjalizują się w transporcie cargo. Kilka razy korzystałem przy transporcie prototypów części samochodowych i to był strzał w 10. Wszystko szybko, sprawnie i na czas.
  2. Jeżeli właśnie pytacie, jak w najszybszy sposób dotrzeć na konferencję biznesową oraz na spotkanie z klientem (często jedno jest połączone z drugim) to polecam air taxi. Praktyczne rozwiązanie, transport komfortowy i szybki. Warto rozważyć taką opcję z Call&Fly.
  3. Również polecam PanKejk. Fajna miejscówka, do późna otwarta również w weekendy. Można przyjść, smacznie i niedrogo zjeść. Moim zdaniem super są placki i naleśniki wytrawne
  4. Budowa hal jest naprawdę skomplikowana. Potrzebna jest firma, która tego wszystkiego będzie pilnować i do tego wykona wszystkie ekspertyzy. Dzięki temu hala czy inny obiekt budowlany będzie po prostu prawidłowo funkcjonować. Tu wam zostawiam namiar do firmy AKINT, prosto ich odszukać w sieci, a naprawdę warto
  5. Na pewno warto zadbać o profesjonalną ksiegową, bez dwóch zdań. Tu mogę polecić biuro księgowe z Warszawy z F.M.Lanciego 8 lok. 29 - biuro Abacus. Fajne księgowe, bardzo miłe i kompetentne, dokładnie ogarną wszystkie rozliczenia
  6. Ja się mogę wypowiedzieć jako osoba właśnie która ma Toyoty "na firmę", że się opłaci, bo auta może droższe trochę w zakupie, ale bezawaryjne w moim przypadku, więc ponoszę tylko typowe koszty eksploatacyjne. Co do zakupu, warto właśnie odwiedzić dobry salon żeby pogadać i omówić potrzeby
  7. Jak dla mnie największym plusem takiego rozwiązania jest właśnie to, że nie ma sztywnego rozkładu lotu. Dwa razy zdarzyło mi się, że musiałem odwołać spotkanie, bo samolot miał opóźnienie, raz został odwołany z przyczyn technicznych. Gdybym wiedział wtedy o air taxi, na pewno bym skorzystał. W sytuacjach awaryjnych, kiedy musisz mieć pewność, że będziesz na czas, to najlepsze rozwiązanie.
  8. Również polecam Asarto. Mają tonery praktycznie do każdego typu drukarek, również takich starszych. Tonery pasują idealnie, są bardzo wydajne, tak więc co miesiąc nie trzeba kupować nowego. No i dobra jakosć wyknania, co widać praktycznie już po wyciągnięciu tonera z opakowania
  9. Siłownia moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza wtedy, jak ktoś ma pracę typowo siedzącą. Bez dwóch zdań aktywnośc tego typu po prostu będzie nas regenerować i sprawi, że będziemy mieli np zdrowy kregosłup i dobrą formę. Jeżeli ktoś jest z Warszawy, polecam iść na trening z wykorzystaniem elektrostymulacji. To się nazywa trening EMS. W Victory Body mają świetnego trenera, który ma doświadczenie w tym temacie
  10. Właśnie stricte oprócz takich kosztów budowy (strona techniczna) też jak najbardziej warto zwrócić uwagę na to, o czym pisałeś – czyli na dostawcę paliw. Tu mogę zwrócić Twoją uwagę na Pol-Oil poloil.pl/oferta. Myślę, że bez problemu możesz się z nimi skontaktować i zapytać o warunki współpracy.
  11. Wiem, że z tą akytwnością fizyczną przy prowadzeniu własnej firmy jest po prostu różnie, tak więc dieta pudełkowa (zbilanowana, dobrze dopasowana, smaczna) jest po prostu dobrym rozwiązaniem na początek. Potem też, jak się doda do tego np. bieganie albo pływanie, albo jazdę na rowerze (zalecane przy pracy siedzącej). Pytaliście wcześniej o catering który dostarcza jedzenie w okolice np. Otwocka to polecam VictoryDiet victorydiet.pl. Różnorodne diety, porcje w sam raz, wszystko świeże i elegancko zapakowane.
  12. Oczywiście, że warto się szkolić. To zawsze poprawia jakość pracy, ułatwia pracę, są szkolenia zawodowe, szkolenia sprzedażowe, które zwiększają dochód w firmie. Warto moim zdaniem w takie szkolenia właśnie zainwestować, zwłaszcza jak mamy kilku handlowców w firmie. Tu polecam sobie sprawdzić ofertę fundacjafortis.pl organizują właśnie takie szkolenia. Cena dobra, wiedza praktyczna.
  13. Wtrącę się jako osoba, która trochę w branży siedzi - najważniejsze, żeby był wybór. Najgorzej jak go nie ma w okolicy, wtedy trzeba farby na gwałt sprowadzać. A powiedzmy szczerze jakośc tych farb różna jest.
  14. pytanie do osób używających tonerów z asarto: czy wydajność jest taka sama jak w przypadku oryginałów i czy nie straci się gwarancji producenta?
  15. też szukaliśmy firmy pod Warszawą i trafiliśmy do Bilift. Pojechaliśmy tam na spotkanie, bo jednak koszty wynajmu też małe nie są. Firma spoko, wybór duży, warunki negocjowaliśmy indywidualnie i osiągnęliśmy kompromis. Od 1,5 miesiąca mamy 3 wózki do dużego magazyny z częściami samochodowymi.