matuszewski

Użytkownik
  • Zawartość

138
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O matuszewski

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Przychylam się właśnie do opinii osób, które twierdzą, że właśnie drukowanie elementów na drukarkach ma ogromne znaczenie. Jest to jednocześnie bardzo rozwojowa branża, tak więc też przyszłościowa. Potrzebne są dobre drukarki, osobiście preferuję Zortax m300 dual (profesjonalna) i dobrej jakości filamenty, np. z Print-Me
  2. Faktycznie masz rację. Bardzo dużo różnego rodzaju elementów zamiast ze stali (o ile nie jest to wymagane) można wykonać chociażby w technologii druku 3d. Podstawą jest oczywiście bardzo dobry projekt, wykorzystanie odpowiednich filamentów czyli materiału drukujacego. Tu jak szukasz dobrego miejsca polecam sklep Print-Me. Bardzo dobra jakość filamentów, ceny też okej wiadomo trochę wyższe niż na Allegro, ale za to jakość pewniejsza
  3. To duży plus, że tonery działają. Ja ostatnio kupiłem kilka innej firmy i 4 z 5 były wadliwe i stwierdziłem, że nie będę dalej kupował. Teraz też biorę od lokalnego dostawcy tonery Asarto jest 5/5 dla mnie
  4. Druk 3d faktycznie ma przyszłość. Tu w 100% się z Tobą zgadzam. Jeżeli chodzi o firmy w PL, które oferują dobrej jakości filamentów to ogólnie napiszę, że trzeba stawiać na markowe rozwiązania, wtedy nie będzie kłopotów z drukiem. Np. ja wykorzystuję PLA i Smooth ABS. Kupuję w Print-Me. Filamenty bardzo dobrej jakości, zawsze takie same i pozwalające zawsze na taki sam druk
  5. Również właśnie mogę polecić salon Carolina Toyota Wola. Ofertę właśnie mają typowo dopasowaną do przedsiębiorców + dobre warunki finansowania. To dla firm bardzo ważne
  6. Dokładnie, jestem takiego samego zdania co ty. Zamienniki Asarto są jak najbardziej okej. Deklarowana wydajność wydruku mi się podoba, ja bym dodał do tego jeszcze bardzo dobrej jakości druk, który nieraz faktycznie lepiej się prezentuje niż w przypadku oryginalnych tonerów
  7. Każdy kto bierze się za otworzenie własnego biznesu powinien na początku przetestować wielu dostawców i wybrać najlepszego. Ja tam robiłem i długo wybierałem dostawcę owoców i warzyw do czasu aż przyjechały do mnie owoce z firmy Golden Fruit z Gdańska.
  8. Ja mogę polecić pracownie krawiecka, która oferuję na zamówienie uszycie mundurów do teatrów, rekonstrukcji historycznych, oraz wszelkiego umundurowania dla wojska, policji, straży granicznej. Pracownia krawiecka znajduję sie w Poznaniu na Radzyńskiej 10 i firma nazywa się HERO COLLETION.
  9. Ja gdzie zatrzymujecie się w trasie ? bo ja kilka razy byłem na stacji Auto Port Strefa w Słubicach i powiem wam, że to najlepsza stacja na jakiej byłam. Na stacji możemy 24 h zjeść coś na ciepło pyszny obiad - kolację a nawet śniadanko. Stacja w Słubicach oferuję również parking, myjnie samochodową oraz możemy zrobić nich zakupy w sklepiku na dalszą trasę.
  10. Ja osobiście bardzo często korzystam z usług przewozów zagranicznych busami i najczęściej korzystam z usług firmy z Olsztyna OTOBUS. Firma oferuję przewozy busami do Niemiec, Holandii jak i do Szwajcarii, Francji i Austrii w bardzo przystępnych cenach.
  11. Moja żona ma swój własny mały butik i od nowego roku sprzedaję bieliznę. Prawie dwa miesiące szukaliśmy dobrego hurtownika aż w końcu na naszej drodze pojawiła się hurtownia ANSTEL z Częstochowy. Hurtownia oferuję bardzo dobra bieliznę pod względem jakościowym i ceny tez są spoko.
  12. Ja osobiście mogę polecić hotel, który jest bardzo dobrze przystosowany do organizacji konferencji i tego typu spotkań. Hotel znajduję się pod Warszawą w Piasecznie na Solec 28D i jest to hotel Solec.
  13. Ja osobiście polecam skorzystać z usług kancelarii z siedzibą w Szczecinie u Pana Wojciecha Chmuraka. Kancelaria znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji bo na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33 /5.
  14. Znam doskonale tą kancelarię bo kilka razy miałem okazję korzystać z porady prawnej w tym biurze u Pana Chmuraka w Szczecinie. Zawsze otrzymywałem konkretna pomoc i takich specjalistów warto polecać.
  15. Ja wiele razy korzystałem z usług firmy sprzątającej w Gliwicach i była to firma Quattro. Firma wywiązywała się z powierzonych im zajęć i nikogo nie trzeba było pilnować i sprawdzać i to jest najlepsze. Polecam tą firmę bo są w 100% dokładni i można im zaufać.