matuszewski

Użytkownik
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O matuszewski

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Druk 3d faktycznie ma przyszłość. Tu w 100% się z Tobą zgadzam. Jeżeli chodzi o firmy w PL, które oferują dobrej jakości filamentów to ogólnie napiszę, że trzeba stawiać na markowe rozwiązania, wtedy nie będzie kłopotów z drukiem. Np. ja wykorzystuję PLA i Smooth ABS. Kupuję w Print-Me. Filamenty bardzo dobrej jakości, zawsze takie same i pozwalające zawsze na taki sam druk
 2. Również właśnie mogę polecić salon Carolina Toyota Wola. Ofertę właśnie mają typowo dopasowaną do przedsiębiorców + dobre warunki finansowania. To dla firm bardzo ważne
 3. Dokładnie, jestem takiego samego zdania co ty. Zamienniki Asarto są jak najbardziej okej. Deklarowana wydajność wydruku mi się podoba, ja bym dodał do tego jeszcze bardzo dobrej jakości druk, który nieraz faktycznie lepiej się prezentuje niż w przypadku oryginalnych tonerów
 4. Każdy kto bierze się za otworzenie własnego biznesu powinien na początku przetestować wielu dostawców i wybrać najlepszego. Ja tam robiłem i długo wybierałem dostawcę owoców i warzyw do czasu aż przyjechały do mnie owoce z firmy Golden Fruit z Gdańska.
 5. Ja mogę polecić pracownie krawiecka, która oferuję na zamówienie uszycie mundurów do teatrów, rekonstrukcji historycznych, oraz wszelkiego umundurowania dla wojska, policji, straży granicznej. Pracownia krawiecka znajduję sie w Poznaniu na Radzyńskiej 10 i firma nazywa się HERO COLLETION.
 6. Ja gdzie zatrzymujecie się w trasie ? bo ja kilka razy byłem na stacji Auto Port Strefa w Słubicach i powiem wam, że to najlepsza stacja na jakiej byłam. Na stacji możemy 24 h zjeść coś na ciepło pyszny obiad - kolację a nawet śniadanko. Stacja w Słubicach oferuję również parking, myjnie samochodową oraz możemy zrobić nich zakupy w sklepiku na dalszą trasę.
 7. Ja osobiście bardzo często korzystam z usług przewozów zagranicznych busami i najczęściej korzystam z usług firmy z Olsztyna OTOBUS. Firma oferuję przewozy busami do Niemiec, Holandii jak i do Szwajcarii, Francji i Austrii w bardzo przystępnych cenach.
 8. Moja żona ma swój własny mały butik i od nowego roku sprzedaję bieliznę. Prawie dwa miesiące szukaliśmy dobrego hurtownika aż w końcu na naszej drodze pojawiła się hurtownia ANSTEL z Częstochowy. Hurtownia oferuję bardzo dobra bieliznę pod względem jakościowym i ceny tez są spoko.
 9. Ja osobiście mogę polecić hotel, który jest bardzo dobrze przystosowany do organizacji konferencji i tego typu spotkań. Hotel znajduję się pod Warszawą w Piasecznie na Solec 28D i jest to hotel Solec.
 10. Ja osobiście polecam skorzystać z usług kancelarii z siedzibą w Szczecinie u Pana Wojciecha Chmuraka. Kancelaria znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji bo na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33 /5.
 11. Znam doskonale tą kancelarię bo kilka razy miałem okazję korzystać z porady prawnej w tym biurze u Pana Chmuraka w Szczecinie. Zawsze otrzymywałem konkretna pomoc i takich specjalistów warto polecać.
 12. Ja wiele razy korzystałem z usług firmy sprzątającej w Gliwicach i była to firma Quattro. Firma wywiązywała się z powierzonych im zajęć i nikogo nie trzeba było pilnować i sprawdzać i to jest najlepsze. Polecam tą firmę bo są w 100% dokładni i można im zaufać.
 13. Systemy ścienne i stropowe są faktycznie bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem pozwalającym na bezpieczną i komfortową pracę i przede wszystkim przyspieszenie budowy. Tu kontakt z firmą DOKA jest wskazany, oni dopasują system do specyfikacji obiektu. To najpewniejsze rozwiązanie. Firma ma duże doświadczenie, od wielu lat na różne budowy dostarcza takie systemy
 14. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany podjęciem współpracy z dystrybutorem olejków do e - papierosów to polecam skontaktować sie z firmą iVAPE. Firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny i warto pojąć z nimi współpracę jeżeli pracujemy w takiej profesji.
 15. Jak najbardziej jak jest aktywna fizycznie to smartband będzie trafionym pomysłem. Takie opaski fajnie monitorują stan organizmu i też pomagają np. w treningu, spalaniu kalorii i tak dalej. Garett Fit 15 mogę polecić z doświadczenia mojej żony