BarbaraW

Użytkownik
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O BarbaraW

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Witam, szukam informacji na temat podpisu elektronicznego, może są tutaj osoby, które korzystają z tego rozwiązania? Do tej pory brałam pod uwagę przede wszystkim podpis elektroniczny Szafir - http://www.elektronicznypodpis.pl/. Prowadzę własną firmę i chciałabym przede wszystkim bezpiecznie i szybko wystawiać oraz podpisywać e-faktury, czy deklaracje do ZUS-u.
 2. Ja natomiast szukam informacji na temat podpisu elektronicznego. Od ponad dwóch lat mam własną firmę i chciałabym możliwie jak najszybciej wprowadzić do niej podpis elektroniczny. Nie orientuję się zbytnio w tym temacie, dlatego proszę o poradę. Do tej pory brałam pod uwagę m.in. tę ofertę - http://www.elektronicznypodpis.pl/oferta/zestawy-do-e-podpisu/ jak ją oceniacie?
 3. A ja mam nieco inny cel - chciałabym zmotywować moich pracowników do bardziej skuteczniejszej pracy na rzecz mojej firmy. Myślałam przede wszystkim nad wdrożeniem programu motywacyjnego, myślicie, że to dobry pomysł? Tego typu rozwiązania oferuje m.in. Motivation Direct Sp. z o.o., tutaj kilka najważniejszych informacji na temat tej firmy - http://motivationdirect.site.pro/
 4. No właśnie, do użytku własnego, czy do warsztatu?
 5. A może fotele audytoryjne? Tutaj masz kilka przykładowych - http://www.forumseating.pl/produkty/krzesla-audytoryjne/. Z tego typu fotelami możemy spotkać się w większych salach konferencyjnych i szkoleniowych, czy w salach wykładowych na uczelniach.
 6. Też nie jestem przekonana do trzymania ważnych plików w chmurze
 7. Ciężko jest wskazać jakie studia są przyszłościowe, bo sytuacja na rynku pracy bardzo szybko ulega zmianie. Ja postawiłam na typowo finansowe kierunki na licencjacie, a później na magisterce. Poza tym zapisałam się w tym roku na studia podyplomowe - Finanse i rachunkowość w biznesie na UTH w Warszawie. Wybór oceniam jak najbardziej pozytywnie, bo nie miałam problemów w znalezieniu pracy po studiach, teraz pracuję w kilkunastoosobowej firmie w Warszawie i nie narzekam na warunki pracy, poza tym mogę ją swobodnie łączyć ze studiami podyplomowymi ;)
 8. I co wybrałaś Autorko? :) Powiem Ci, że ja do niedawna też miała taki dylemat, ale zdecydowałam że pójdę na podyplomówkę z finansów i rachunkowości w biznesie (na UTH Chodkowskiej w Warszawie) zapisałam się jeszcze w czerwcu, a teraz tylko czekam na pierwsze zajęcia. Cieszę się, bo to taki pierwszy krok do własnej firmy, która jest moim ogromnym marzeniem ;)
 9. Fajnie, że myślisz o studiowaniu, wykształcenie na pewno przyda Ci się w Twojej karierze zawodowej. I trzymam kciuki, żebyś zdołała wszystko ze sobą pogodzić! ;) Ja po studiach jestem już kilka lat, ale na tym nie poprzestaję, bo zapisałam się na podyplomówkę, na finanse i rachunkowość w biznesie na Chodkowskiej w Warszawie - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/podyp...wosc-w-biznesie. Trzymać za mnie kciuki, bo za niedługo pierwszy zjazd! ;)
 10. Hm, nie mówię nie, ale niezbyt sobie to wyobrażam ;)