bema170

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bema170

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

931 wyświetleń profilu
  1. Hej, za kilka dni razem ze wspólnikiem zakładam firmę transportową - transport międzynarodowy i szukam 2 osób z Ukrainy do pracy na stanowisku kierowca. Powiedźcie mi gdzie mogę załatwić wszystkie formalności związane z zatrudnieniem takiej osoby? Czy muszę udać się do kilku instytucji czy jest jakaś jedna (hmm to chyba tylko moje marzenie z tą jedną instytucją :)) A może znacie jakieś biuro, które zajmuje się zatrudnianiem osób z Ukrainy lub które organizuje całą dokumentację ?? Z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam
  2. Tak, możesz ubiegać się zwrot utraconej opłaty likwidacyjnej na drodze sądowej. Ja walczę właśnie o odzyskanie pieniędzy od Skandii. Możesz się skontakować z adwokatem przez ta stronę http://oplatylikwidacyjne24.pl/ U mnie wszystkie formalności poszły dość szybko, więc liczę na to, że niedługo będzie po całej sprawie. A z ciekawości możesz napisać, w jakiej firmie masz polisę?
  3. bony zniżkowe robią świetną robotę dla sklepów lub konkursy, najlepiej jak są organizowane na facebooku lub przy współpracy ze znanymi blogerami z danej branży .. angażuje i powoduje ze twój sklep czyli brand zostanie zapamiętany