malaala

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O malaala

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja myślę, że najlepiej inwestować w rozwój mobile i nauki języków, to 2 branże które obecnie przynajmniej jak dla mnie maja największe perspektywy. ---- Język włoski sprawia, że mogę bez obaw wyrażać swoje zdanie o każdym ;)
  2. Ja ćwicze, trzymam diete i chodze na kurs tańca, do tego nie palę. Z piciem czasem, z okazji piatku, ale nie mozna w koncu wszytskiego sobie odmawiać.
  3. Ja mam konto w ing i sobie chwalę, ale podobno pko, tez jest dobre i ma dobrą, ugruntowana pozycje na polskim rynku.
  4. Wszystko zależy od tego co kto uważa za ciekawe ;)
  5. Teraz to już wakacje 2016 wchodzą w grę. Ja tym razem zamierzam się wybrać do jakiegoś cudownego egzotycznego kraju. Tylko ja plaża morze drink z palemka i zero pracy ;)
  6. malaala

alkohol

Jak się ma gorszy dzień to wszystko może zaszkodzić ;)
  7. Hej ;) wybierając konto bankowe ja zawsze zwraca uwagę na o czy jest ono płatne czy bezpłatne i jakie warunki trzeba spełnić aby było za free. Dodatkowym atutem jest możliwość otworzenia do niego jakiejś fajnej lokaty. Itd. Dużo banków oferuje programy lojalnościowe takie jak zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody. tez fajna rzecz jednak nie najważniejsza. Najważniejsza przy zakładaniu konta jest obecna sytuacja danego banku. I to ja powinieneś sprawdzić jako pierwszą ;)