lechoo

Użytkownik
  • Zawartość

22
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O lechoo

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Oprócz hostingu należy wybrać adres (domenę pod którą będzie się wyświetlał sklep). Im bardziej prosta, chwytliwa i łatwa do zapamiętania tym później mniejsze koszty wydane na reklamę sklepu w sieci.
  2. Jeśli kredyt - to tylko w banku. Żadnych podejrzanych pseudo firm pożyczkowych
  3. Zastanawiasz się, jak nieustannie pozyskiwać nowych Klientów? A może chciałbyś wyprzedzić konkurencję? Usługa pozycjonowania strony firmowej jest właśnie dla Ciebie! Naszą główną misją jest rozwój biznesu naszych klientów poprzez skuteczne rozwiązania z zakresu reklamy w Internecie. Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu strony? - większa liczba zapytań ofertowych - większa liczba klientów - większa rozpoznawalność marki - wzrost zysków twojej firmy - prestiż i przewaga nad konkurencją Sprawdź naszą ofertę. Wycena nic nie kosztuje. "Renoma" NIP - 7132830771 REGON - 360036565 email: biuro@renoma.com.pl tel. 507 140 520
  4. Dokładnie. Dziś obecność firmy w internecie to podstawa. Coraz więcej Polaków zanim zdecyduje się na konkretny produkt lub usługę najpierw szuka informacji w sieci.
  5. Jeśli chodzi po pozycjonowanie stron polecam agencję seo RENOMA. Przejrzysta umowa, niskie ceny to ich główna zaleta.
  6. lechoo

Reklama

Postaw też na pozycjonowanie lokalne. W zasadzie niskim kosztem wypromujesz markę na rynku lokalnym.
  7. Dla mnie pozycjonowanie sklepu robi firma renoma.com.pl. Po miesiącu, no może 6 tygodniach ruch w sklepie wzrósł o 30%, a teraz po ok pól roku współpracy mam ok 700 klientów w sklepie dziennie. Polecam. Chłopaki znają się na robocie, a przy tym ceny za usługę są przystępne.
  8. Zależy jaki masz obrót dzienny, miesięczny, ile rachunków faktur wystawiasz, no i oczywiście czy znasz podstawowe zasady księgowości. Jeśli nie - lepiej skorzystać z usług księgowej.
  9. Ja tam od jakiegoś czasu korzystam z paczkomatów inposta - przynajmniej wygodnie
  10. Pozycjonowanie własnej strony wcale nie jest takie trudne. Wymaga tylko sporo wolnego czasu. Wszelkie tajniki jak robić to skutecznie można znaleźć w sieci. Wystarczy trochę poszukać.
  11. Ja bym postawił na sklep z nowościami na rynku. Drony, technologia VR itp.
  12. Od wielu lat korzystam z aftermarket.pl . Rejestracja domeny pl poniżej 10 zł netto, przedłużenie ok 50 zł netto. Ceny jedne z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
  13. dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie kart rabatowych dla stałych klientów.