Majkaja

Użytkownik
  • Zawartość

28
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Majkaja

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Problemy sfery sypialni... Okej... jak pomóć partnerowi, który od 2 miesięcy ma kłopot z wiadomo czym, to znaczy krótko mowiąc, z wiotkością, nie wiem co robić, a niespecjalnie mi się to podoba - leki, lekarz?
  2. Skąd zapalenie stawu kolanowego u nastolatka? takie rzeczy moga się robić np dlatego, że dużo gra w piłkę nożną? aż dziwne mi się to wydaje, ale im więcej czytam o problemach dzieci ze stawami tym normalnie mniej wiem. U was w rodzinie ktoś młody może ma taki problem?
  3. Co zmienilibyście w waszej łazience? Żeby był bardziej DLA WAS a nie dla dzieci, rodziny itd itd... :)
  4. Jaką macie cerę? Zwykłę, sucha tłusta? I czy dbacie o nią odpowiednio do tego typu czy olewacie?
  5. Drukowanie na potrzeby domowe: jaki tusz, jaka drukarka żeby to wyszło możliwie tanio, bo troche tego mam - szkoła dzieci, moje studia itd
  6. Nowe auto: leasing, czy kredyt? Co się opłaca bardziej pod kątem firmowego samochodu?
  7. Lubicie gromadzić w domach stare rzeczy? Takie pamiątkowe, pachnące wręcz antykami?
  8. Pusta ściana w salonie - jak zagospdoarować? Kwiaty i zegar odpadają, bo to jest na innych ścianach, podobnie jak szafki, trochę mi pomysłów brakuje
  9. Macie ogród? Bardziej do uprawy czy do rekreacji? Jak zdecydowaliście?
  10. Faktycznie pendrive z nadrukiem logo firmowego brzmi nieźle. Pytanie: jak bardzo to się rzuca w oczy? Bo w reklamie chodzi o to, żeby było ją widać. Bannery, billboardy, ulotki rozdawane po mieście - te rzeczy, chociaż czasem deprecjonowane widać. I to ma wg mnie sens, zwłaszcza jeśli się znajdzie odpowiednią drukarnię ( np. http://www.topcan.com.pl/kopiowanie/) i zleci kolportaż odpowiednim firmom (poczta polska?). Ale pendrive trzeba dać każdemu osobiście, a koszt jednego takiego gadżetu to na pewno więcej niż ulotka. No chyba, że dawać tylko już klientom, którzy coś kupili, czy kontrahentom.
  11. Inwestycje z małym kapitałem? W co inwestować długofalowo, ale jesli się ma mały kapitał i nieruchomości odpadają?
  12. No oczywiście - to dodatkowa usługa, a dzisiaj ludzie mają mega problemy z sercem. Za rządów PISu się nasilą jeszcze hehehehe
  13. Czy przy zlecaniu fachowcom różnych rzeczy bierzecie faktury czy rachunki, czy na przysłowiową mordę? Staję przed małym dylematem...
  14. Cienie do powiek - brązujące - dostałam w prezencie i zastanawiam się do jakich kolorów ciuchów je wykorzystać?
  15. Jak sie ubieracie na Andrzejki i gdzie się bawicie?