Pożyczkowiec

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Pożyczkowiec

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Napiszcie chociaż jakie oferujecie warunki płacowe - tak około. Czy możliwa jest umowa o pracę, czy tylko zlecenia ? To istotne sprawy, bo zainteresowani nie będą tracić czasu na coś co im nie będzie odpowiadać.
  2. Niestety prawda w tym miejscu jest brutalna. Nikt już nikomu nie pożyczy pieniędzy bez dokładnego sprawdzenia jego wiarygodności. Temat chwilówek, to temat rzeka. Ludzie masowo umoczyli i nie spłacają długów, dlatego tak bardzo teraz firmy się przyglądają przed wydaniem pieniędzy. Tylko firmy udzielające pożyczek pod zastaw nie sprawdzają baz dłużników, bo spłatę zabezpiecza fant. Tutaj jednak trzeba uważać i nie dać się złapać w pułapkę - nie wolno płacić z góry żadnych kosztów, ani tym podobnych spraw - jest sporo oszustów.
  3. Masz racje właśnie dlatego nasza firma oferująca póki co tylko sprzątanie w Szczecinie , poszukuje przedsiębiorstw o podobnym profilu w sąsiednich gminach oraz województwach. Razem przy współpracy będzie można zdobyć więcej klientów i dzięki temu wykonać więcej prac. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy - dane podane na stronie powyżej. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.
  4. Od pewnego czasu wiele znajomych osób będących na emeryturze wypytuje mnie gdzie warto pożyczać pieniądze. Część z nich wskazuje na reklamowane wszędzie chwilówki i chwali sobie taką dogodną formę pożyczania. Powstaje tylko kwestia czy jest to opłacalne? Biorąc pod uwagę możliwość pożyczenia za darmo, to bez wątpienia jest to dobre rozwiązanie. Jeśli jednak ktoś będzie chciał skorzystać z pełnej odpłatności za pożyczkę, to jakby na to nie patrzeć będzie to lichwa. Przykłady i dowody na to zebrane są na stronie : http://www.happykredyt.pl/porady-kredytowe...ow-i-rencistow/ Gdzie zatem rencista bądź emeryt może pożyczyć pieniądze na niski procent ? W tym przypadku nie należy nigdy zapominać o bankach. Najdogodniejszą formą zawsze będzie limit debetowy w koncie na które przelewana jest każdego miesiąca emerytura. Konieczne jest tylko odpowiednie dobranie wysokości tego limitu.
  5. Kolejny bardzo ciekawy pomysł. Jeśli będziesz potrzebował finansowania na zakup sprzętu do obróbki metali, to daj znać na PW. Znajomi inwestorzy są gotowi inwestować w dochodowe interesy.
  6. Chętnie wejdę w ten biznes. Pisz na PW ile tak naprawdę potrzebujesz kasy i dokładnie na co. Przedstaw biznesplan. Pieniądze skombinuję od inwestorów, których trzeba tylko przekonać do tego, że można na tym zarobić.
  7. Przejrzałem ponownie całkiem sporą bazę firm pożyczkowych. Wysłałem do nich mailowo wiele zapytań. Niestety 100% z nich odmówiło przyznania nawet najmniejszej chwilówki komuś, kto jest zadłużony. Pożyczki pod zastaw i owszem - oferują usługi bez najmniejszego problemu.
  8. Przejrzałem całkiem sporo postów na tym forum i na podobnych w poszukiwaniu krótkoterminowych pożyczek dla osób zadłużonych i niestety nie znalazłem tego co mnie interesuje. Staram się pomóc mojej znajomej, która raz na jakiś czas potrzebuje przed wypłatą kilka stówek na parę dni. Jej problem to stale ciągnące się za nią długi, które spłaca, ale po terminie. Właśnie z tego powodu figuruje w kilku bazach jako osoba zadłużona. Przez to normalne firmy chwilówkowe nie chcą jej pożyczać. Czy ktoś z was spotkał się z firmą działającą w internecie, albo lokalnie w Krakowie, która ma w ofercie chwilówki dla zadłużonych ? Mi udało się znaleźć tylko wymagające zastawów, ale to nie jest do końca najlepsze rozwiązanie - zresztą sami sprawdźcie : http://kredyciak.info.pl/kto-pozyczy-zadlu...obom-pieniadze/ Lombardy to ostateczność, ponieważ z reguły to szemrane miejsca nie wzbudzające zaufania.
  9. Jakich kwot oczekujesz od wspólnika ? W prawdzie sam nie mam czasu uczestniczyć aktywnie w takiej spółce, ale zainwestować coś mogę. Odezwij się do mnie na PW
  10. Jeśli chcesz, to mogę przygotować dla Ciebie ofertę pożyczki . Napisz mi tylko więcej szczegółów - m.in. kwotę jaka jest potrzebna.
  11. Wszystkie znane i renomowane chwilówki dokładnie na swoich stronach internetowych mają wyszczególnione warunki na jakich pożyczają pieniądze. Dlatego lepiej nie korzystać z nieznanych firm, jakie często ogłaszają się na słupach w mieście. Tam jest tylko telefon i łatwo jest naciągnąć kogoś, kto potrzebuje pieniądze. W internecie można znaleźć wiele porównywarek oraz forów, gdzie bez problemu można wybrać dobrą chwilówkę. Na początek mogę polecić FILARUM. Całkiem dobre opinie można znaleźć na forum : http://toforum.pl/viewtopic.php?f=25&t=2849 Jedno jest pewne przy każdej chwilówce : należy ją bezwzględnie spłacić w przewidzianym terminie !