izaela

Użytkownik
  • Zawartość

70
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O izaela

• Ranga
    Zaawansowany
  1. wiesz co, niekoniecznie jakąś kuchnię szczególnie. Ważne, aby był spory wybór i były takiej lżejsze opcje w menu 🙂 na tym mi chyba najbardziej zależy
  2. ooo... gdzieś mi się oni przewinęli. Chyba ktoś ze znajomych coś od nich udostępniał albo recenzował 🙂 co oni tam dobrego mają?
  3. jakie miejsca polecacie na lunche w Zielonej Górze:) żeby tak rachunek nie wyniósł milionów monet, a by jedzenie było smaczne i by porcje były spore. Macie jakieś takie mejscówki? 🙂
  4. Ja chodzę do Platinum Dent. Mają lokalizację na placu Górnośląskim. łatwo do nich trafić 🙂 a klinika jest super. Kompleksowo zadbają o zęby, mają świetnych stomatologów i wszyscy są super mili 🙂
  5. potwierdzam. Sama byłam niedawno w tym salonie Carolina Toyota na warszawskich włochach i zarówno wybór modeli, jak i ceny są atrakcyjne. Myślę, że to taki salon w którym każdy znajdzie coś dla siebie
  6. najlepiej to patrzeć po salonach. Coraz więcej salonów sprzedaje już nawet używane modele. Jak już ktoś tutaj wspomniał: zerknij sobie na ofertę salonu Carolina Toyota Włochy.
  7. Właściwie nic dodać nic ująć. Zgadzam się w 100%, tym bardziej, że sama niedawno byłam u nich i oglądałam samochody. Duuuużą ofertę mają i spoko ceny 🙂
  8. lepiej postaw na toyotę 🙂 samochody mają lepsze według mnie. No i sama oferta leasingowa w salonie Carolina Toyota Wola będzie atrakcyjna 🙂
  9. wszystko jest ok z jedzeniem u nich :) jest świeżo i smacznie. Makarony są dobrze ugotowane, nie są pulpą ;)
  10. Przygotuj się na dużą konkurencję ;) takie knajpy mają branie bo ludzie lubią takie rzeczy. Jeśli podejmiesz się tego biznesu to zacznij korzystać z aplikacji Barfitter https://barfitter.net/ która ci pomogę w prowadzeniu knajpy. Można w niej np. rejestrować zamówienia klientów, tworzyć statystki zamówień, kontrolować magazyn - sporo tam jest przydatnych opcji.
  11. generalnie branża gastronomiczna jest trudna, ale przynosi spore zyski zatem... warto spróbować :) na pewno przydatny okaże się program Bartfitter https://barfitter.net/ który ci pomoże w kontroli tego wszystkiego. Wejdź sobie do nich na stronę i zerknij co tam maja do zaoferowania. Plus tej apki jest taki że jest za darmo i nie trzeba nic ściągać :)
  12. plastikowe wizytówki...? No bez żartów. Nie jest to ani praktyczne, a poza tym jakoś słabo to widzę pod względem estetycznym. Lepiej zgłoś się do Polimax i niech oni ci wydrukują normalne wizytówki :) bez kombinowania.
  13. ja niedawno jadłam u nich pierogi - niebo w gębie :) jak będziecie mieć okazję to spróbujcie. Super ciasto i do tego dużo farszu :)
  14. o tak, koniecznie :) ja nawet dzisiaj tam sobie poszłam, żeby zjeść coś smacznego i ciepłego w ten ponury dzień ;)
  15. polimax z nowoursynowskiej jest faktycznie spoko. Ja tez juz kilka razy robiłam tam zamówienia na różne wydruki itp i zawsze wszystko było wykonane terminowo i była zadowolona z jakości