sojusznik

Użytkownik
  • Zawartość

33
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sojusznik

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. dlatego ja wybieram nie tylko do fakturowania ale w ogóle oprogramowania czy systemy dostępne online, sensowne opłaty rozlożone jako abonament za korzystanie a jakieś kosmiczne kwoty z góry. zawsze można wskoczyć na wyższe opłaty dopiero jak potrzebujesz większej funkcjonalności. poza tym jeśli o funkcjonalność chodzi to fajną tabelę ma bizin w zakładce cennik - masz wyszczególnione co jest w jakiej cenie.
  2. Cześć! Do tej pory prowadziłem biznes wyłącznie stacjonarny, chcę jednak rozszerzyć działalność o sklep internetowy i zastanawia mnie czy jest coś co pominąłem w procesie otwierania tego typu interesu. Jakieś wskazówki? Bo ogólne zasady znam ale może jest coś takiego, na czym można np zaoszczędzić a nie jest to tak oczywiste, że każdy o tym wie.
  3. Dzięki, sprawdzam właśnie co i jak chyba rzeczywiście się zdecyduje bo widzę że nie trzeba od razu wwalać się w abonament tylko można za darmo korzystać bez ograniczeń czasowych. wyświetleń ani obrotów u mnie jeszcze dużych nie ma także w sam raz.
  4. a moim zdaniem jakość efektu koncowego niewiele ma wspólnego z wydanym budżetem. Korzystam od prawie dwóch lat z www.fotolister.pl i jestem bardzo zadowolony z działania, z gamy funkcjonalności. Można bez problemu usuwać tło z przedmiotu żeby było białe a cena no naprawdę nie wiem czy można z takim transferem znaleźć niższą. Świetne warunki autorzy dyktują jak na tak niską cenę.
  5. Kilku rzeczy, aktualnie najbardziej czegoś, co mi posłuży do ogarniania w jednym miejscu sprzedaży ze sklepu internetowego i allegro jednocześnie, bo mam dwa konta i wszystko się chrzani w tym, co teraz mam i zamiast ułatwiania dochodzi mi kolejny problem...
  6. nie orientuję się co jakichś danych szczegółowych ale wystarczy się zastanowić jakie na samych nas wrażenie wywiera wygląd gdy otwierasz dany sklep na www. a już gdy szukasz czegoś np na prezent to szczegóły liczą się najbardziej, więc nie kupisz czegoś z rozmazanego zdjęcia bo tak naprawdę mimo ogólnej wiedzy co kupujesz nie masz pewności czy nie przyjdzie Ci szajs.
  7. Posłużą o ile będą konserwowane odpowiednio. U nas sklep internetowy wrze pelną parą ale niestety szybko się okazało, że jest pare rzeczy do poprawy, wprawdzie jeśli chodzi o oprogramowanie a nie sprzęt..no ale jednaak jest to jakoś uciążliwe
  8. tu przyznam rację. zresztą, jak cię jakaś oferta interesuje czy nawet jakaś prosta rzecz to pal głupa jak chcesz dopytać albo wal z mostu że nie rozumiesz nic kompletnie prosto przez kontakt do danej firmy. choćby po takim kontakcie poznasz czy ci odpowiada kontrahent czy spławia więc lepiej poszukać kogoś innego. z tymi od fotolister sam miałem okazję się kontaktować i wszystko było okej.
  9. wydaje mi się, że wiele zależy o tego co się sprzedaje. jak masz małe tanie rzeczy to ruch będzie większy niż jak będziesz sprzedawał limitowane rolexy. ważne jest też czy zdjęcia jakich używasz bardzo dużo "ważą" czy tez mniej. To ten rozmiar przy każdym wyświetleniu przez potencjalnego klienta odejmuje się od dostępnego transferu.
  10. a jakieś szczegóły, parametry jakich poszukujesz? oferta jest wybitnie szeroka w tym temacie.
  11. Przede wszstkim pozwolić się klientowi odnaleźć. Jedno to sklep zrobić, drugie umożliwić żeby klient do niego dotarł. Analogicznie jest ze stacjonarnymi - jak odbiorcą jest klient z wysokiej półki a sklep będzie na obrzeżowych slumsach - raczej niskie szanse dla powodzenia inwestycji. Tak samo z biznesem internetowym, nie masz pozycjonowania, nie masz optymalizacji i po Tobie bo będziesz więcej ładował w każdą reklamę itp by osiągnąć niższą liczbę wyświetleń/sprzedaży
  12. nie orientuję się co jakichś danych szczegółowych, procentowych i wykresów kołowych, kto ma czas na takie pierdoły.. natomiast weź na logikę się zastanów - wchodzisz na jakieś www sklepu i masz przedmiot który jest niszowy i wszędzie go szukasz bo jest drogi ale mega ci potrzebny. i oto masz - jeden z niewielu. teoretycznie powinieneś się na niego rzucić i kupić bo a nuż widelec ktoś się właśnie w tej sekundzie również zastanawia nad jego kupnem...ale zdjęcie jest rozmazane więc nie wiesz czy parametry to to ma takie jak rzeczywiście potrzebne, czy nie szajs... czy warto tyle kasy wydać? no logiczne, że uciekasz szukać dalej.
  13. nie ma nie ma, siostra u nich abonament ma od miesiąca z hakiem i żadnych dodatkowył opłat nie było. za to bardzo z funkcjonalności zadowolona, bo wszystkie dodatkowe rzeczy jak fakturowanie, magazyn, hurtownie nawet można zintegrować z tym i wszystko mieć w jednym miejscu. zresztą, no wszystko na stronie można znaleźć.
  14. jak ktoś dba o swój biznes to nie wydaje mi się, żeby omijał inwestowanie w niego. może faktycznie nie na samym początku ale to jest jak z tą maksymą "żeby wygrać trzeba grać" - jak nie wydasz to i nie zarobisz. dlatego trzeba się rozwijać, trzeba za to płacić i dopiero można liczyć na zyski.
  15. hahhaha chciałbym :D nie, ja tylko mały żuczek który korzysta z ich usług. chodziło mi, że to u nich mam więc moi są :D a jak się sprawuje, no w porządku, moim zdaniem stają na wysokości zadania bardzo dobrze bo i to niedrogo w porównaniu do konkurencji i normalny kurier wyższych lotów czyli nie ma problemow z zaginięciami, uszkodzeniami. zwrot pobrań bardzo szybki - to jest plus bo dużo ludzi tą formę wybiera.