mankus

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mankus

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam serdecznie, Chciałbym się przywitac jako ze jestem nowy na forum i zaraz przejsc do sedna sprawy :) Bardzo poważnie mysle nad rozpoczęciem (narazie malej) produkcji zabawek z drewna. Zaraz chce dodac ze nie beda to zabawki, ktore mozemy znalezc na allegro czyli 3 klocki ktore niby maja robic za samochod. Mysle bardziej nad precyzyjnymi sztukami - skladajace sie z kilkunastu, kilkudziesieciu czesci. Moze nawet do celow kolekcjonerskich. Na początek myslalem o samochodach, koparkach, spychaczach i wozach strazackich dla chlopcow. Maszyne i sprzet mam upatrzona, koncepcja takze, fundusze obliczone jednak mam kilka pytan do was: - jakie musze spełniac wymagania ustawowe zeby sprzedawac zabawki dla dzieci ? - czy w dobie masowego importu zabawek z Chin (czyt. syfu rakotworczego) mam szanse sie przebic ? - czy wy jako ojcowie kupilibyscie taka zabaweczke dla swoich pociech ? czy wolicie plastik ? - czy lepiej sprzedawac zabawki gotowe czy moze zestaw do skladania ? - bardzo wazna rzecz: cena ! przedział w jakim musialbym sie zmiescic to narazie tyle :) bardzo prosze o jakies wskazowki, porady. Moze ktos z Panstwa juz zajmowal sie tym tematem ? Pozdrawiam Tomasz