kaniaz

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kaniaz

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Elektroniczny obieg dokumentów sprawdzi się zarówno w firmach z sektora MŚP, jak i w tych większych przedsiębiorstwach. To narzędzie, które usprawnia cały workflow oraz integruje się z modułami CRM czy business intelligence. Na blogu firmy Connecto, pod adresem http://www.connecto.pl/jak-elektroniczny-obieg-dokumentow-wplywa-na-dzialanie-firmy/ opisano proces obiegu dokumentu z wykorzystaniem tego oprogramowania. Cały opis zawiera też zdjęcia programu wdrożonego w firmie.
 2. Sprawdź bloga biura rachunkowego consigno oni opisują u siebie na bieżąco zmiany i podpowiadają jak działać. Zobacz sobie opis ich oferty tu http://consigno.pl/oferta/uslugi-ksiegowe/ryczalt/ a na stronie znajdziesz też wspomnianego bloga, który może być bardzo pomocny.
 3. Zobacz sobie jeszcze na stronie http://www.connecto.pl/budzetowanie-w-przedsiebiorstwie/ jak powinny być wdrażane systemy informatyczne i ile mniej więcej to kosztuje. Będzie Ci wtedy łatwiej przy wyborze, a poza tym będziesz wiedzieć do kogo uderzyć.
 4. Na stronie http://kvadro.pl/nasza-oferta-bhp/ochrona-przeciwpozarowa/instrukcja-bezpieczenstwa-pozarowego/ możecie znaleźć informacje dotyczące instrukcji ppoż , jak również szkolenia BHP i kursy pierwszej pomocy. Warto zapoznać się z informacjami ze strony. Pytanie ile osób chcesz szkolić.
 5. O problemach z kanalizacją i metodach na jej udrożnienie piszą też ludzie z portalu http://www.jaw.pl/2016/06/fachowe-metody-u...ia-kanalizacji/ przejrzyj sobie jak będziesz mieć chwilę. Czasami można sobie poradzić samemu, bez udziału specjalistów, ale jak nie chcesz ryzykować to zadzwoń po nich :)
 6. System business intelligence wykorzystywany jest do tworzenia raportów przez pracowników. Raporty te następnie analizują osoby zarządzające przedsiębiorstwem. Do raportu jest biężacy wgląd, może on też być wysyłany na wskazany email. O systemach piszę m.in firma Connecto na stronie http://www.connecto.pl/czym-jest-system-bu...s-intelligence/ gdzie przedstawiają działanie rozwiązania dla poszczególnych branż.
 7. Systemy informatyczne wykorzystywane są przez firmy z sektora MŚP w róznych branżach. Na stronie http://www.connecto.pl widoczne są branże: budowlana, produkcyjna, czy projektowa, które w pełni wykorzystują działanie oprogramowania. Warto zapoznać się w systemami, które coraz częściej wybierane są przez firmy z całej Polski.
 8. Jest jeszcze rozwiązanie w postaci systemu business intelligence. Jak sobie zerkniesz tu http://portalerp.pl/systemy-business-intelligence-dla-firm/ to masz informacje o tworzeniu raportów i analizowaniu ich. To też może być dobre rozwiązanie, szczególnie że dużo firm teraz z tego korzysta, niezależnie od branży w jakiej działa.
 9. Sprawne harmonogramowanie pracy, szybki dostęp do dokumentów i analizowanie stworzonych raportów. To cechy systemu informatycznego Connecto DMS, który co raz chętniej wybierany przez firmy budowlane. Opisany przez portal http://www.firma.egospodarka.pl/136311,Fir...DMS,1,51,1.html system sprawdza się w każdej branży, dzięki swojej elastyczności.
 10. Przeczytaj sobie artykuły z bloga firmy Connecto. Oni co jakiś czas opisują działanie systemów informatycznych, właśnie pod kątem ksiegowości, dokumentów i ogólnie oprogramowania. Zobacz m.in ten wpis http://www.connecto.pl/jak-elektroniczny-o...dzialanie-firmy mówi o elektronicznym obiegu dokumentów.
 11. W wielu przypadkach pomocny może okazać się też system informatyczny, który ułatwi zarządzanie firmą.
 12. Jak myślisz nad biurem rachunkowym to sobie zobacz sobie, jakie są zmiany w przepisach pod kątem JPK dla małych i średnich firm. Wszystko masz na stronie http://insilesia.pl/aktualnosci/artykul/24...lny__webinarium warto zajrzeć i się zapoznać.
 13. Jak chcesz się dowiedzieć więcej o zastosowaniu i działaniu to przeczytaj artykuł http://www.oprogramowaniedlafirmy.pl/elekt...bieg-dokumentow powinno Ci to pomóc, szczególnie jeśli niczego nie wybraliście i dopiero szukacie rozwiązania.
 14. Istnieje też system elektronicznego obiegu dokumentów, który od razu archiwizuje też wszystkie umowy i zapytania wpadające do firmy. O rozwiązaniu pisze portal http://www.oprogramowaniedlafirmy.pl/elekt...bieg-dokumentow zapoznaj się z rozwiązaniem, umów się na prezentacje i przekonasz się czy warto w to inwestować czy trzeba szukać dalej.
 15. Możesz jeszcze postawić na własne oprogramowanie i prowadzić księgowość u siebie. Zobacz w ofercie firmy Connecto jakie mają oprogramowanie dla księgowości. Są od 11 lat parnterem Comarchu, tu masz więcej informacji http://www.connecto.pl/partner-comarch-gratuluje-wyniku bardzo pomocnych.